Shingeki No Kyojin 3. Sezon Ne Zaman? - Fragman Yayınlandı

Shingeki No Kyojin 3. Sezon Ne Zaman?

Shingeki No Kyojin 3. Sezon Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Sevilen animeler arasında yer alan Shingeki No Kyojin 3. Sezon Ne Zaman?

Yarıda kalmış ve heyecanla beklenen Shingeki No Kyojin animesinden tatlı haber geldi. Çok da az kaldı. Popüler olmuş anime serilerinin başında yer alan anime dizi Shingeki No Kyojin 3. sezonu ile bizleri sevindirdi. Sezon için onayını daha önceden belirten anime dizisi yayınladığı fragmanla da bizleri sevindirdi. Bekleyişi sona erdirecek olan Shingeki No Kyojin 3. sezon Temmuz 2018’de karşımızda olacak dizinin biraz yapısından bahsettikten sonra fragmana da el atacağız.

İlk sezondan sonra uzun bekleyiş Anime sevenleri büyük bir bozguna uğrattı diyebiliriz. Dizinin yeni sezonunun çıkmayacağına dair söylentiler yavaş yavaş doğru gibi görünürken çıkmış olan 12 bölümlük 2. sezon büyük bir heyecan yarattı. Kısa süren 12 bölümün ardından yine hüzünlü bir bekleyiş devam ederken bir anda gelen bu yeni haber bekleyişin kısa olacağına dair bize sinyaller verdi.

Shingeki No Kyojin Hakkında

İlk olarak 2013 senesinde ilk sezonunu yayınlayan dizi asıl olarak Hajime Isayama animesinden uyarlama olarak yola çıktı. Büyük bir hayran kitlesini arkasında toparlamayı başarmış olan yapım hatranlarını arttırdıktan sonra dizi olarak 2013; 25 bölüm olarak karşımızda yer aldı. Tam 4 sene aradan sonra 2. sezonuna start veren dizi 12 bölümlük 2. sezonunu yayınladı ve 2. sezona da veda sezon finali ile veda etti. Toplamda 37 bölümlük serüvene bir yeni sezon daha ekleniyor ve bu sezon diğer sezonlara göre daha çok ses getirecek cinsten görünüyor.

Shingeki No Kyojin 3. Sezon

3. sezon geldi demeden öncesinde afiş yayınlandı ve bu afiş de aslında dizinin nasıl ilerleyeceğini bize inceden hissettirdi. Bu sezon ayrıca kaç bölümden oluşacak diye soracak olursanız henüz bunun yanıtı verilmedi ancak tahmini olarak dizi 12 bölümlük.

Shingeki No Kyojin 3. Sezon Poster

İlk olarak twitterda paylaşılan afiş ve animeye dair ilk görüntü bu şekilde idi. Sevilen animenin geçtiğimiz aylarda fragman yayınlaması da adeta bu habere bal kaymak oldu diyebiliriz. Çok da söz söylemeden sizi fragman ile baş başa bırakıyoruz. Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın. Daha çok anime gelmesi ve merak ettiğiniz animelerin çıkış tarihi için instagram üzerinden dm atabilirsiniz. Bir başka ne zaman çıkıyor konusunda görüşmek üzere.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...