Shooter 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

Shooter 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Shooter 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

USA kanalının yeni dizisi Shooter 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Gerçek yaşanmış bir hikayenin kurgusallaştırılarak anlatılığı Shooter yapımı ilk sezonunu yayınlamaya başladıktan sonra dizi için bir çok olumlu geri bildirim USA kanalının 2. sezon için kollarını sıvamasına sebebiyet verdi. Diziyi derinden takip eden izleyiciler Shooter 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu ile yüz yüze kaldı. Son zamanlarda yapılmış özgün yapımların arasında kalitesini korumakta olan yapım ivmeli bir şekilde izleyici kitlesini arttırmakta. Dizinin konusuna değindikten sonra merak edilen sorunun yanıtına geçeceğiz.

Shooter Dizi Konusu

Yapım konu bakımında diğer Aksiyon ve Savaş dizilerinden ayrılmayı başarmakta. Vietnam savaşını konu edinen dizide keskin nişancı Bob Lee Swagger‘in yaşadıklarını izlemekteyiz. Gerçek hayatta Amerika deniz piyadesi olarak gördüğümüz bu karakter efsane olarak nitelendirilen keskin nişancı Carlos Hathcock‘un ta kendisidir. Dizideki başrol karakterimiz Bob yaşadığı kötü anılardan sonra artık inzivaya çekilmek istemektedir. Uzun süredir yaptığı görevlere artık bir son vermek isteyen Bob küçük bir kasaba seçer ve orada yaşamaya başlar.

İnzivaya çekilen Bob’tan son bir görev istenir, ancak bu görev aslında onu bir suç girdabının içine sokacaktır. Neyse ki bu olayın önceden farkına varır. Görevi olarak gösterilen olayda Bob Amerika başkanına yönelik bir süikast komplosu hazırlayacaktır. Bunu öğrendikten sonra Bob Amerikan başkanını korumak için elinden geleni yapmaya başlayacaktır. Ona karşı yapılacak her süikast komplosunun engellenmesini sağlamaya çalışacaktır.

Baş rolde yer alana Bob Lee Swagger karakterini ise Ryan Phillippe canlandırmaktadır.

Shooter 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

15 Kasım 2016 tarihinde USA kanalında yayın hayatına başlamış olan Shooter dizisi 12 bölümlük bir paketle yayın hayatına başladı. Şubat ayında sezon finali yapacak olan dizi ilk sezonunda 7.7 Imdb puanı ile en çok izlenen diziler arasında yer almayı başardı. 2. sezonu için net bir tarih vermekten kaçınan USA diziye devam kararı alacak gibi gözükmekte. Kanaldan gelecek her türlü bilgi ile burayı güncelleyeceğimizi sizlere hatırlatırız.

 

Shooter dizisinden aktaracaklarımız şimdilik bu kadar bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, Esen kalın. Bizi sosyal medyadan takip ederek dizi, film, teknoloji, maç ve yasalar hakkında bilgilere ilk elden sahip olabilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...