Siccin 3 Ne Zaman Çıkacak? - Vizyon Tarihi

Siccin 3 Ne Zaman Çıkacak? – Vizyon Tarihi

siccin-3-ne-zaman-çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Siccin 2 vizyonundan hemen sonra en çok merak edilen Siccin 3 Ne Zaman Çıkacak sorusunu cevapladık. Ayrıca film hakkında geniş bilgiye yer verdik.

Siccin 2’nin vizyona girmesinin ardından ” Siccin 3 Ne Zaman Çıkacak? ” sorusu en çok merak edilen sorular arasında yerini almış durumda. Bilindiği gibi korku filmi denilince akıllara yabancı filmler gelir, ancak Siccin bu tabuyu yıkmış durumda. Türk filmlerinin aynı konularda korku filmleri yapmasına karşın bu yapım kendisini ilk filmiyle ispatlamış ve ardından hemen ikinci filmini çıkarmıştı. Daha 2. filminin vizyonu tarihi bitmeden 3. film için kolları sıvayan yapım ve yönetmen bakalım bu filmde neyi konu alacak. Ülkemizde korku filmi izleyenlerinin sayısının artmasıyla bu konuda filmlerin çok sayıda çekilmeye başlanması da biz film sevenleri sevindirmeye başladı diyebilirim.

Filmin ilk serisi 373.000 kişi tarafından izlendi, ikinci seri ise 289.000 kişiye ulaştı. Yabancı filmlerle kıyaslandığında bu rakamın düşük olduğunu, ancak Türk yapımı korku filmleriyle kıyaslama yapıldığında rakamın iyi olduğunu söyleyebiliriz. Bu kadar yüksek kişinin izlemesi ayrıca filmin seri şekilde devam edeceğinin de bariz kanıtı olarak gözükmekte.

26 Eylül 2014 tarihinde vizyona giren filmin ilk serisinde yasak aşk sonunda birinin hocaya büyü yaptırması filmin konusunu oluşturuyor. Filmde yaşananlar bazı gerçek olaylara ve Kur’an-ı Kerim’deki ayetlere dayandırılmış. Filmin 2. Serisinde ise haberlere konu olan anne ve kızın yer değiştiren mezar olarak anlattığı hikaye ele alınmıştı. Siccin 1’de Koyar Şahinbaş, Merve Ateş, Pınar Çağlar Gençtürk yer alırken; Siccin 2’de Ece Edibe Baykal, Bulut Akkale, Şeyda Terzioğlu rol alıyor. Siccin 3’te de çok ünlü olmayan oyunculara yer verileceği gelen bilgiler arasında. Peki yönetmen kim mi diye sordunuz hemen açıklayalım diğer serilerde de olduğu gibi filmin yönetmenliğini usta yönetmen Alper Mestçi üstlenmektedir.

Siccin 3 Ne Zaman Çıkıyor?

Gelin gelelim en çok merak edilen sorulara Konusu henüz belli olmayan Siccin 3 Ne Zaman Vizyona girecek? Kesin tarihleriyle izleyenleri etkileyen yapım bu sefer de 2 Eylül 2016 tarihini göstermektedir. Film yapımcıları bu sözü ne kadar tutar bilemeyiz ancak korku sevenler şimdiden heyecanlanmıştır. Dünyadaki korku filmleriyle yarışması pek de mümkün olmayan Türk yapımı korku filmlerinden olan Siccin’in 3. Serisi merakla bekleniyor.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...