Sıfır Bir 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak? - 3. Sezon Özeti - Dizi Konusu

Sıfır Bir 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sıfır Bir 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Sevilen ve oldukça büyük bir kitle tarafından takip edilen Sıfır bir dizisinin merak edilen sorusu Sıfır Bir 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Eskiden Youtube’da başlayan şimdi ise BLU TV‘nin popüler dizisi olan Sıfır Bir -Bir Zamanlar Adana’da. Alışık olduğumuz suç dizilerinden farklı olarak hırsızlık veya suç olaylarını anlatmıyor. 20 yaşlarda 3 delikanlının cinayet, fuhuş, uyuşturucu satışı yapanlara karşı mücadele vermesini anlatan Sıfır Bir 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak? 3 sezonu çok iyi bir şekilde finalize eden dizinin 3. sezonuna şöyle bir bakalım Burası biraz spoiler içeriyor bilginize;

Sıfır Bir 3.Sezonunda Yaşananlar

Sıfır Bir 3.sezon 7.bölümünde; Uğur’un yakalanmasıyla yakayı eleveren Savaş ve Seyfi’nin adamları mahallede bulunan uyuşturucu satıcılarından korunan mahallenin gidişi için iyi olmamıştır. Sıfır Bir 3. sezon 8. bölümünde; Mahalleye düzenlenen operasyonda yakalanan Savaş ve adamları aynı operasyonda yakalanan Seyfi ve adamları ile içerde karşılaşmıştır. Savaş ve adamları Seyfi’lerin koğuşunu basmaya giderler. Fakat bilmezlerki Seyfi’ye dışardan silah yardımı yapılıyor. Birazda konusundan bahsedelim.

Adana’da Hürriyet Mahallesi’nde yaşayan 3 delikanlının yasadışı yollara bulaşıp, zamanla Adana’nın uyuşturucuyla mücadele eden en güçlü çetesi olan bir grup gencin hikayesi. Konunun tam hali şu şekilde;

Savaş, Cio ve Özgür, Adana’nın Hürriyet Mahallesinde doğu büyümüş, 20 yaşlarda 3 gençtir. Savaş hem yaşı yüzünden aynı zamanda cesareti yüzünden kendisinden büyükler bile ona abi demektedir. Cio gösteriş yapan sürekli kendi yaptıklarıyla övünen yaptıkları işlerde kendini arka planda tutmayı iyi beceren bir gençtir. Özgür sessiz, sakin birisidir ancak yeri geldiğinde ise cani biri olabiliyor, örneğin birisini vurduktan sonra emin olabilmek için bir kaç el daha ateş edebilir.

Bu 3 arkadaşın adamları ve akrabalarıda bazen onlara katılabiliyor fakat genelde kadro bu 3 gençden oluşuyor. Yani Türkiye’de en fazla işsizlik oranı olan Adana’da böyle olaylar olması mümkün olabilir hayatlarını hırsızlığa, gaspcılığa, yaralama gibi işlere verdikleri gibi cezaevine girip çıkmışlardır.

Sıfır Bir 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

4.sezonun  ne zaman çıktığı şeklinde herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Fakat izleyici kitlesi oldukça yüksek olan bu dizinin 4.sezon için onay alacağını bekliyoruz eğer herhangi bir açıklama yapılırsa size buradan ulaştırırız, başka bir Ne Zaman Çıkıyor? yazısında görüşmek üzere sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...