Sıfır Bir 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Yeni Sezon

Sıfır Bir 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sıfır Bir 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Başarılı Bir İnternet Dizisi Olan Sıfır Bir 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Geçtiğimiz günlerde bir Blu Tv yapımı olan 7 Yüz hakkında bir yazı yazmıştım. Haliyle yazıda sadece dizi hakkında değil Blu Tv platforumu hakkında da konuşmuştum. Bu yazıda ise başlarda Youtube üzerinde yayınlanan ardından çok beğenilince de Blu Tv’de yayınlanmaya başlayacak olan Sıfır Bir dizisinden bahsedeceğiz. ‘Bir zamanlar Adana’da.’ sloganıyla başlarda youtube platfromunda yayınlanan Sıfır Bir dizisi beklenmedik bir hızda büyük ilgi toplamayı başardı. İnternet dizilerini ve farklı yapımları çoğaltmayı hedefleyen Blu Tv’de Sıfır Bir dizisi ile ortak oldu. Özetle, artık dizi 7 Yüz ve Masum dizileri gibi Blu Tv’de yayınlanacak. Ancak buna rağmen dizinin ilk iki sezonu hala Youtube’da var, silinmedi. Merak edenler hemen şimdi açıp izleyebilir. Ayrıca dizinin 3. sezonun fragmanı da geldi. Sıfır Bir 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusunun yanıtı için son paragrafa ilerleyebilirsiniz.

Sıfır Bir Dizisinin Kısaca Konusu

Dizi Hürriyet mahallesin de büyümüş ve zor çocukluk geçiren beş arkadaşın hikayesini anlatıyor. Dizinin temelinde yakın arkadaş olan Savaş, Cio, Özgür, Sarsılmaz ve Anafor’un mahallelerinde yaşanan kadın ticareti, uyuşturucu ve mahalleliye kötü davranan insanlarla olan mücadelesi var. Dizinin ilgi görmesinin ve başarıya ulaşmasının sebebi ise arka planında yer alan grafiti, rap ve sokak kültürü. Adana’da çekilen dizinin başarılı olmasındaki bir diğer etken ise gerçekçiliği.

Sıfır Bir 3. Sezonda Neler Olacak?

Dizinin 3. sezonunda karakterlerin çocukluklarını flashback sahneleri ile izleyeceğiz. Böyle bir hayata nasıl sürüklendikleri ve aralarındaki ilişkinin 3. sezonda daha da anlaşılır olması bekleniyor. Dizinin en kaliteli sezonunun bu sezon olması bekleniyor, bunun sebebi ise dizinin yapım ekibinin Blu Tv’den profesyonel destek alması.

Sıfır Bir 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? – Yeni Sezon

Dizinin 3. sezonu izleyicilerin karşısına 9 Kasım 2017 saat 19:00 da çıkacak. Blu Tv de sezonun tüm bölümlerinin aynı anda yayınlanması bekleniyor. Eğer farklı tarzda ve samimi bir dizi izlemek istiyorsanız izleyebilirsiniz Sıfır Bir dizisini. Ayrıca 3. sezondan bir fragman ve posterde yayınlandı. Bir başka yazıda daha görüşmek ve ülkemizde bu tarz farklı yapımların artması dileğiyle, kendinize iyi bakın…Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...