Sıla İstanbul 2016 Konseri Ne Zaman? - Bilet Satın Al

Sıla İstanbul 2016 Konseri Ne Zaman?

Sıla İstanbul 2016 Konseri Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Pop müziğin unutulmaz ismi Sıla İstanbul 2016 Konseri Ne Zaman?

Pop, caz ve rock müziğin en çok sevilen ismi Sıla istanbul konseri için gün sayılıyor. 17 Haziran 1980 tarihinde doğan Sıla bu 3 müzik kategorisinin en çok sevilen şarkıcısı. Şarkıcı, söz yazarı, besteci ve yapımcı olarak müzik sektöründeki yerini koruyan Sıla uzun zaman sonrasında tekrar İstanbulluları eğlendirmeye hazırlanıyor. Sıla İstanbul 2016 Konseri Ne Zaman? sorularına artık bir yanıt veren sıla en çok sevilen şarkılarını bu konserde söyleyecek.

Sıla 2016 Şarkıları – Konser Bileti Satın Al

Konserde de söyleyeceği düşünülen ve fanlarının en çok sevdiği şarkılar şu şekilde;

Afitap: Mürekkep
Yan Benimle: Mürekkep
Engerek: Mürekkep
Oluruna Bak: Konuşmadığımız Şeyler Var
Vaziyetler: Yeni Ay
İnşallah: İmza
Yoruldum: İmza

Bu sene çıkartmış olduğu Mürekkep albümü tüm ülkemiz tarafından en çok dinlenen hit şarkılar arasında yer almakta. Bu albümün bir tanıtımı olarak çıkacağı bu konserin biletleri satışa çıkarıldı. Hızla tükenmekte olan biletler için elinizi çabuk tutmalısınız. Uygun fiyata bilet almak istiyorsanız ticketbis’in uygun fiyatlarından yararlanarak biletinizi hemen alabilirsiniz. Biletler tükenmeden hızlı olun diyelim.

Sıla Konser Bileti Satın Al

Sıla İstanbul 2016 Konseri Ne Zaman? – Nerede?

En çok merak edilen sorunun yanıtına gelecek olursak; Sıla konser günü olarak 11 Kasım 2016 tarihini tüm dinleyicilerine gösterdi. İstanbul’da dinleyicileri ile birlikte olacak Sıla Volkswagen Arena saat 21:00‘da sahnede yer alacak. Tüm konsere katılacak dinleyiciler iyi eğlenceler dileriz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...