Silence Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? - Ne Zaman Çıkıyor?

Silence Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Silence Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Martin Scorsese’nin yönetimindeki yeni film Silence Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Bir efsane olarak nitelendirilen Martin Scorsese yeni film ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. GoodFellas, The Wolf of Wallstreet ve Shutter Island gibi efsane filmlerin yönetmenliğini üstlenmiş olan bu isim yepyeni bir tarihi film ile bizlerin karşısına çıkıyor. Her döneme damgasını vuracak filmler ile kendinden söz ettirmeyi başaran başarılı yönetmen bu sefer genç yetenek ve usta bir isimle çalışmış. The Amazing Spider Man setinden atılması ile tanıdığımız Andrew Garfield ve Liam Neeson’un birleşmesini izleyeceğimiz bu filmin Silence Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusuna yanıt vermeden önce filmin biraz konusundan bahsetmek isteriz. Bu tarihi öğrenmek isteyenler hemen en alt paragrafa ilerleyebilir.

Silence Film Konusu

17. yy da yaşanmış bir hikayeden alıntı halinde anlatılan hikayede iki rahip dinlerini yaymak için yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculukta yaşadıkları baskı, şiddet ve olumsuz durumları izleyeceğimiz filmde rahipler bir nevi geze gece Japonya‘ya yolculuğa çıkmışlardır. Kaba taslak olarak bu seyahatı anlatacak olan filmin detaylarını sizinle paylaşacağımız fragmandan izleyebilirsiniz. 22 Kasım 2016 tarihinde yayınlanan fragman ilk izlenimden sonra oldukça büyük ilgi uyandırdı diyebiliriz.

Konusu itibari ile özgün bir hikayeyi bize aktaracak olan yapım’da yer alan oyuncu kadrosu isimleri ise şöyle; Adam Driver, Tadanobu Asano, Issey Ogata, Ciaran Hinds, Yosuke Kubozuka, Yoshi Oida ve başta bahsettiğimiz Andrew Garfield ve Liam Neeson. Bu film için saçlarını uzattığını gördüğümüz Liam’ın saçları gerçek olmadığı hakkında söylentiler çıktı ne kadar doğru bilemeyiz. Fragmanı izleyin ve düşüncenizi paylaşın.

Silence Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Asıl soru Silence Filmi Ne Zaman Vizyonda? ‘nın cevabına gelecek olursak. Film ilk olarak gala niyetinde 23 Aralık 2016 tarihinde bir kaç sinema salonunda vizyona girecek. İlk olarak Amerika’da vizyona girecek olan film Ocak 2017 tarihinde ise geniş kapsamlı bir çıkış yapacak. Şuan için ocak ayına net bir tarih vermeyen yapım’ın fragmanı ile sizi baş başa bırakıyoruz. iyi seyirler.

Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile bizi sosyal medyadan takip ederek en yeni haberlere hemen ulaşabilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...