Silicon Valley 5. Sezon Ne Zaman? - Yeni Sezon Ne Zaman?

Silicon Valley 5. Sezon Ne Zaman?

Silicon Valley 5. Sezon Ne Zaman?
5 (100%) 1 vote

HBO kanalının sevilen girişimcilik dizisi Silicon Valley 5. Sezon Ne Zaman?

Yatırımcılar, girişimciler size müjde, dizi onayını aldı. 4. Sezonu büyük popülarite ile devam ederken HBO kanalı dizi için gelecek gördü ve 5. sezon için onay verdi. Son zamanlarda yayınladığı bölümler ile iyiden iyiye Türk izleyenlerini de heyecanlandıran yapım. Girişimcilere ve start up proje sürdürenlere büyük ilham veriyor. Imdbde 10 üzerinden 8,6 almayı başararak ismini tüm dünyaya duyurmayı da başarmış olan yapım bölümlerinin farklı hisler yaşatması ile de oldukça beğenilmekte. Dizinin 5. sezon için onay alması hali ile akıllara Silicon Valley 5. Sezon Ne Zaman? sorusunu getirdi.

Silicon Valley Dizi İlerleyişi

Her sezonda farklı bir yeni nesil mucide atıfta bulunan dizi geçen sene steve jobs’a oldukça giydirmişti. Giydirdiği kadar övdüğünü de söylemek gerekir. Bu sezonda farklı arayışlar içerisine giren 5 kafadarımız; Nelson, Richard, Erlich, Bertram ve Dinesh projelerine destek aramakta idi. Desteklerini sürekli olarak farklı kişilerden bekleyen ekip bu sefer sonuca yaklaşmışlardır. Ancak sonuç o kadar da kolay elde edilemeyecektir.

Girişimci ruhu taşıyan, yeni bir işe kalkışacak kişiler için adeta rehber niteliğinde olan HBO kanalının bu dizisini tüm girişimci arkadaşlara öneririz. 23 Nisan 2017 tarihinde 4. sezonuna başlamış olan dizi. Her sene aynı zamanlara mimlenmiş olarak izleyicisi ile buluşuyor. Her çarşamba günü yayınlanan yapım tahmini bir kaç gün sonra Altyazı hazırlandıktan sonra türk kanallarında da yayınlanıyor. Bazı internetten yayın yapan resmi internet kanallarında da yayınlanan yapımı izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Silicon Valley 5. Sezon Ne Zaman?

Asıl merak edilen sorunun yanıtına hafiften gelelim; HBO şuan için dizinin akıbetinin ne olacağını bildirmek yerine sadece 5. sezon onay verdiğini açıkladı. 5. sezon onayından sonra izleyicilerinin yönelttiği Silicon Valley 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusunu yanıtsız bırakan HBO sanırız istek ve heyecanı biraz yükseltmek istiyor. Ancak şunu söylemekte bir zararın olmadığını düşünerek dizi %80 ihtimal ile 2018 Nisan’ın ikinci haftasında start alacaktır. Bu verdiğimiz tarihin resmi olmadığını da söylememiz gerekiyor ama aramızda kalsın bu tarih tutar aga.

Bu konuda size aktaracaklarımız bu kadardı gelişmeler oldukça burayı güncelleyeceğiz. Bir başka dizi için ne zaman çıkıyor konusunda görüşmek dileği ile.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...