Silicon Valley 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Silicon Valley Konusu

Silicon Valley 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Silicon Valley 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Bir grup girişimcinin Silikon Vadisinde yaşadıklarını konu alan dizi Silicon Valley 6. sezonu için onay aldı!

Silikon vadisindeki girişimcilerin başına gelenleri mizahi bir dille anlatan diziden sevindirici haber geldi. HBO kanalında yayınlanan ve yayınlandığı günden itibaren izleyicilerin ilgisini çeken Silicon Valley 6. Sezonu ile hikayesine devam edecek. Dizi 5. sezon finalini 13 Mayıs’ta gerçekleştirmişti. Silicon Valley 6. sezon ne zaman başlayacak?

Silicon Valley ne yazık ki yeni sezona bir eksik başlayacak. Erlich Bachman’i calandıran başarılı oyuncu T.J Miller yeni sezonda yer almayacak. Yeni sezonda yer almayacak olan başka bir isim açıklanmadı. Twitter üzerinden yeni sezonun olacağını duyuran HBO diziyi hemen bitirmek istemiyor. Girişimcilerin hikayelerini bir sezon daha ekranlarda izleyeceğiz.

Silicon Valley 6. Sezon Konusu

Her sezonda farklı bir mucide atıfta bulunan dizi bu sezon kime atıfta bulunacak henüz belirsiz. Bu sezon sayıları 4’e düşen ekibimiz yeni sezonda nasıl maceraların içine girecek henüz bilinmiyor. T.J Miller ise Twitter üzerinden yeni sezon bensiz daha iyi olacak diyerek diziye destek oldu.

Richard’ın çok önemli bir algoritma bulması ile birlikte büyük şirketler peşine düşer. Fikirlerini çalmak isteyen ve peşine düşenlere rağmen Richard, arkadaşları ile birlikte kendi şirketini kurar. Rekabetçi piyasada genç bir şirket olan Pied Piper’ın hayatta kalma çabası hem oldukça gerçekçi hem de eğlenceli bir şekilde anlatılıyor. Eğer bu tür konulara ilginiz varsa mutlaka bu diziyi izlemelisiniz.

Silicon Valley 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kendisine ait bir takipçi kitlesi bulunan Silicon Valley yeni sezona oldukça enerjik başlayacak. Kara mizah türünde olan dizi oldukça orijinal bir konuya sahip. Teknoloji dünyasındaki insanları tuhaf tipler olarak değil daha gerçekçi yansıtan dizinin pek çok hayranı bulunuyor.

Ülkemizde çeşitli internet siteleri üzerinden izlenebilen dizi mutlaka bir şans vermenizi hakkediyor. HBO dizinin çıkış tarihi ile ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Dizinin yeni sezonunun 2019 yılında gelmesi bekleniyor. Dizinin kesin çıkış tarihi açıklandığında yazımızı güncelleyeceğiz. Yapım ekibi yeni sezon için oldukça heyecanlı olduğunu belirtirken iyi bir dönüş yapacaklarını da ekledi.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...