Sinner 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor? - Sinner Konusu

Sinner 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Sinner 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
Bu yazıyı oylayın

İlk sezonda oldukça yüksek izlenmeye sahip olan Sinner 2. sezonu ile aramıza dönüyor.

USA Network eleştirmenlerinden geçer not alan Sinner 2. sezon onayını da kaptı. Universal Cable Productionsun yapımcılığını yaptığı dizinin 2. sezonu da ilk sezonu gibi 8 bölümden oluşacak. Yayın hayatına mini dizi olarak başlasa da elde ettiği yüksek reytingler sonucunda dizinin devam etmesi kararlaştırıldı. Peki Sinner 2. sezon ne zaman başlıyor?

Jessica Biel ve Bili Pulman’ın başrollerini paylaştığı dizi reyting rekorları kırdı. En çok övgü alan yapım olarak gösterilen Sinner oldukça sağlam bir kadroya sahip. Christopher Abbott, Dohn Norwood, Dohn Norwood ve Danielle Burgess gibi ünlü isimler de yer alıyor.

Sinner 2. Sezon Konusu

Yeni sezonda Dedektif Harry Ambrose yeni bir dava için kırsal bölgeye gitmek zorunda kalır. Yeni davanın odağında ortada hiçbir neden yokken anne ve babasını katleden 11 yaşında bir erkek çocuğu vardır. Ambrose bu sinir bozucu davayı araştırmaya başlar. Araştırmasında ilerledikçe çocuğun göründüğü kadar sıradan birisi olmadığını keşfeder.

Soruşturma dedektifi şehrin gizli kalmış karanlık taraflarına çekmektedir. Dedektif sırlarını korumak isteyen insanlarla görüşecek ve gizemi çözmeye çalışacaktır. Aynı zamanda bütün bu sır perdesinin kalkmasında önemli bir rolü bulunan bir kadınla tanışır. Yeni sezonda Jessica Biel’in bulunup bulunmayacağı henüz bilinmiyor. Ünlü oyuncu aynı zamanda dizinin yapımcılığını da üstleniyor. Belki karakter arada bir görünebilir ancak düzenli olarak göremeyeceğiz.

Sinner 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Dizinin ilk sezonunun ilk üç bölümünün yönetmenliğini yapan Antonio Campos yeni sezonun ilk iki bölümünün yönetmenliğini yapacak. Dizinin yapımcı kadrosu da genişlemeye devam ediyor. Iron Ocean şirketi ve Charlie Gogolak da dizinin yapımcı kadrosunda yer alıyor. Yeni sezonda 11 yaşındaki çocuğu Elisha Henig’in canlandıracağı açıklandı.

40 dakikalık bölümlerden oluşan dizi akıcı yapıda olduğu için bir çırpıda izlenebiliyor. Psikolojik polisiye dizisi olan ve her bölümünde bizi ekranlara bağlayan dizi sonunda geri dönüyor. Dizinin ilk bölümü 1 Ağustos 2018 tarihinde ekranlara gelecek. Aşağıdan dizinin yeni sezon tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...