Şirinler 3: Kayıp Köy Ne Zaman Vizyona Girecek? - Konusu ve Tarihi

Şirinler 3: Kayıp Köy Ne Zaman Vizyona Girecek?

Şirinler 3: Kayıp Köy Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Serüven haline gelen Şirinler 3: Kayıp Köy Ne Zaman Vizyona Girecek?

Her yaşa hitap etmeyi başarmış animasyon filmi Şirinler yeni serüveni ile merak uyandırmakta 7’den 70’e bir çok izleyeni ve takipçisi olan filmin yeni merak edilen sorusu ise Şirinler 3: Kayıp Köy Ne Zaman Vizyona Girecek? oldu. Her filminde farklı bir görev üstlenen şirinler ve şirine’nin asıl görevi her zaman köylerini korumaktı. En büyük düşmanları olarak gösterilen Gargamel ise onların köylerini ele geçirmek ve şirinleri kendi çıkarları için kullanmak istemekte idi. Yeni maceranın konusunu anlatmadan önce sorunun yanıtını hemen öğrenmek isteyenleri yazımızın son paragrafına yönlendirebiliriz.

Şirinler 3: Kayıp Köy Film Konusu

Bu yeni macerada tekrardan şirinler yollara düşecektir. Şirin Baba’nın bulduğu gizemli harita tüm şirinlerin dikkatini çekmiştir. Bu gizemli haritada oklar yeni bir köyün varlığını göstermektedir. Bu köyü bulmak amacıyla Şirine, Sakar Şirin, Güçlü Şirin ve Gözlüklü Şirin orman yoluna düşecektir. Köyü keşfetmek amacı ile gizemli ormanda ilerlemeye başlarlar ancak haritadan tabi ki Gargamel’in de haberi olacaktır. Oda bu gizemli köyün peşine düşecektir. Şirinlerin artık yeni görevi haliyle Gargamelden önce o köyü bulup koruma altına almalarıdır. Ayrıca bu yolculukta Şirinler tarihin en büyük gizemini de çözeceklerdir.

Şirinler 3: Kayıp Köy Ne Zaman?

İlk iki filmin kaliteli bir şekilde bitirilmesi ve izleyicisi tarafından oldukça ilgi duyması filmin üçüncüsünün çekilmesine sebep verdi. Kelly Asbury tarafından yönetilen filmde senaristler ise eski filmlerdeki gibi Stacey Harman ve Pamela Ribon oldu. Şirinler 3: Kayıp Köy Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusunun yanıtına gelecek olursak film 7 Nisan 2017 tarihinde ülkemizde vizyona girecek. Bu tarihten önce film ilk olarak Rusya’da 23 Mart 2017 tarihinde yayınlanacak.

Seslendirmeci olarak bu filmde Şirin Baba’yı Mandy Patinkin, Gargamel’i Rainn Wilson, Gözlüklü Şirin’i Danny Pudi, Güçlü Şirin’i ise Joe Manganiello canlandırmaktadır. Bir önceki filmlerde yer alan seslendirmecileri tekrar bu filmde de görmekteyiz. Film izleyeceklere şimdiden iyi seyirler dileriz. Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, sizi fragman ile yalnız bırakıyoruz, Esen Kalın.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...