Skam 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor? - Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Skam 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Skam 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
Bu yazıyı oylayın

Ülkemizde genç kitlenin takip ettiği Skam 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Oldukça farklı bir yapısının olmasına rağmen şaşırtıcı düzeyde Türk takipçisinin olduğu dizi’den haberler iyi gibi. Liseli bir grup tayfanın yaşantısını anlatmakta olan dizi konusuyla izleyicisinin kalbini çeliyor. Daha çok gençlerin izlediği bu filmde her yeni sezonda grupdaki farklı karakterin yaşantısını izlemekteyiz. Son sezonu yani 4. sezonda Sana’nın hayatından bahsetmekte olan dizi yeni sezonda hangi karakteri anlatır bilemeyiz ancak yeni sezon için kanal yeşil ışığı yaktı. Bu ışık yanınca da Türk takipçilerin aklında Skam 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor? sorusu geldi. Bu konu hakkında elimizden geldiğince sizi bilgilendireceğiz. Öncelikle dizinin konusundan bahsedeceğimiz için hemen son paragrafa geçip sorunun yanıtını öğrenebilirsiniz.

Skam 4. Sezon Değerlendirmesi

Dördüncü sezonunu oldukça yavaş bir şekilde başlatan dizi son bölümlere doğru heyecanını arttırırken Norveç’te Müslümanlara karşı yapılan ırkçı davranış göz önünde bulundurulmuştu. Sana bildiğimiz gibi başı örtülü Müslüman bir birey. Norveçteki bu müslüman kızın yaşadığı baskı göz önünde bulundurulurken buna Isak‘ın kesin ve net biçimde karşı çıkması aslında bir çok Müslüman bireyin tepkisini çekmişti. Buna rağmen oldukça büyük bir izleyici kitlesine hitap eden dizi her geçen gün izleyici kitlesini genişletiyor.

Imdb’den hali hazırda 14 bin kişinin oylaması ile 10 üzerinden 8.9 almayı başarmış olan dizinin yeni sezonu da müthiş bir heyecan ile bekleniyor. Özellikle ülkemizdeki 18 yaş altı izleyici kitlesi bu liselilerin yaşantılarına oldukça hayranlıkla bakıyor. Norveç sempatisi uyandırmakta olan dizi genel olarak dünyada genç kişilere hitap ediyor. Neyse efenim konuyu çok da uzatmadan asıl sorunun yanıtına geliyoruz.

Skam 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Dizi yayınlandığı kanaldan yeşil ışığı alınca akıllarda Skam 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu oluştu hali ile. Dizi genel itibari ile senenin ilk çeyreğinde dizisine start veriyor. Bu sene dizinin erken sezonundan sonra yeni sezonun biraz daha erken geleceği düşünülmekte. Tahmini olarak dizi Aralık 2017‘de geri dönecektir. Bu tarihte dönmese de 2018’in başlarında kanalında 5. sezona başlayacaktır. Bu tarih belirttiğimiz gibi resmi değil. Yayınlanan kanalından resmi olarak tarih geldiğinde burayı güncelleyeceğimizi hatırlatırız. Bizi sosyal medyada takip ederek bu habere ilk elden ulaşacağınızı da hatırlatırız.

Güncelleme: Dizi Final Yapmıştır.


Comments to Skam 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

 • 4.sezon kesin olarak son sezon değil mi?

  Sude 19 Haziran 2017 19:36 Cevapla
  • bende bu yazıyı okumadan önce son sezon olduğunu düşünüyordum sude. Ama değilmiş.Seneye yani 2018’in başlarında veya Aralık ayında başlayacakmış.

   Bade 17 Ağustos 2017 12:24 Cevapla
 • 5.sezon yok 4.sezon final..

  evak 24 Haziran 2017 18:46 Cevapla
  • Bu yazı doğru değl mi yani?Ben öbür sitelerede bakmıştım 5. sezonun çıkacağını söylüyorlar.

   Bade 17 Ağustos 2017 12:26 Cevapla
 • Lan hani 2018 in başında ya da Aralık 2017 de başlayacaktı ?? Lan 2018 e gireli 7 ay oldu. Puuuu sıfatınıza.

  Melis Soydan 9 Temmuz 2018 14:58 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...