Skull & Bones Ne Zaman Çıkıyor? - Oyun Konusu - Çıkış Tarihi

Skull & Bones Ne Zaman Çıkıyor?

Skull & Bones Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

E3 konferansından beri merakla beklenen oyunlardan biri olan Skull & Bones hakkında detaylar yazımızda.

Ubisoft tarafından E3 konferansında duyurulan oyun açık dünya bir korsan oyunu. Oyunun hikaye anlatımlı ve tek oyunculu olmak üzere iki modu bulunacak. Korsanlığın altın çağında olduğu bir dönemde hikaye başlayacak. Bu çağın en güçlü silahları olan savaş gemileri ise haydut kaptanların emrinde. Oyunda oynayacağımız karakter sonradan görme bir haydut kaptanın emri altına girmeyi reddediyor. Kaybedecek hiçbir şeyi yok. Hint okyanusunda tecrübe kazanmış olan denizcin ile maceraya yelken açabilirsin. Sert temalı bir korsancılık oyunu olan Skull & Bones’ın hem oyun modu hem de oynanış videosu sunuldu. 2017 yılının en çok merak edilen oyunu Skull & Bones ne zaman çıkıyor?

Skull & Bones Nasıl Bir Oyun Olacak?

Oyunun hikaye modunda yukarıda anlattığımız karakterimiz sakin ve engin denizlere açılır. Dünyada yer alan zenginlikten pay almak ve sömürge kurmak isteyen güçlü ticaret grupları ile acımasız korsanlar birbiriyle savaşa girer. Bu suların hakimi olmak için gireceğin savaşta çeşitli gemiler edinip bir filo oluşturacağız. Zengin ticaret gemilerine saldırıp rakip korsanlara karşı üstünlük elde edebileceğiz. Bu acımasız sularda hayatta kalmak için diğer kaptanlarla birleşip kuvvetli takımlar oluşturacağız. Bu şekilde Hint Okyanusunun sahibi olabileceğiz. Tercih ettiğin oyun stiline göre korsan gemisi seç ve zengin bir RPG içinde kendini geliştirebilirsin. Denizlerde daha hızlı hareket etmeyi sağlayan yenilikçi rüzgar sistemi ile daha hızlı yol alabilme özelliği bulunmakta. 5’e 5 çok oyunculu rakip karşılaştırmaları ile arkadaşlarınla karşı karşıya gelip savaşabilirsin. Assassin Creed IV: Black Flag’ın oynanışını hatırlatan oyun grafik ve görsellik açısından oldukça tatmin edici. Ancak Ubisoft daha önce de böyle sunumlar yapmıştı ve oyun grafikleri sunumlardakinden daha kötüydü. Yani tamamen şansa kalmış bir durum.

Skull & Bones Ne Zaman Çıkıyor?

Korsan maceranızı kişiselleştirip maceralara atılabileceğiniz oyun 2017’nin en çok beklenen oyunlarından birisiydi. Oynanış ve görsellik açısından tatmin edici olan oyun birçok oyuncu tarafından bekleniyor. Oyunun kesin tarihi henüz duyurulmadı ancak 2018 bahar – yaz döneminde girmesi bekleniyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...