Sleepless Ne Zaman Vizyona Girecek? - Ne Zaman Çıkacak?

Sleepless Ne Zaman Vizyona Girecek?

Sleepless Ne Zaman Vizyona Girecek
Bu yazıyı oylayın

Jamie Foxx’un başrolündeki aksiyon filmi Sleepless Ne Zaman Vizyona Girecek?

2017’de çıkacak filmlerin arasına bir yenisi daha karışıyor. 2017 senesi muhtemelen uzun yıllardan sonra en çok film çıkan sene olarak ilan edilecek. Yakın tarihte yayınlanan sağlam işlere şöyle bir baktığımızda genel olarak önümüzdeki kışı görmekteyiz. Genel olarak aksiyon filmlerinde çok iyi iş çıkarmış olan Jamie Foxx başrolünü oynadığı Sleepless filmi fragmanı ile bir çok film severi heyecanlandırdı. Uykusuz olarak Türkiye’de vizyona gireceği düşünülen film için yakın tarihte resmi bir trailer yayınlandı. Sleepless Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusuna yanıt arayanlar için hazırladığımız bu makalede gelin filmin biraz konusundan bahsedelim.

Sleepless Film Konusu

Bir polisiye filmi olan Sleepless’de baştada belirttiğimiz gibi Jamie Foxx başrol olarak yer almakta. Daha önceden Django filminden hatırladığımız bu isim Aksiyon filmlerinde ne kadar başarılı olduğunu bizlere o filmi ile hissettirmişti. Gözünün önünde oğlunu kaçıran bir kaç kişinin peşine düşecek olan karakterimizin aslında olay mahalli ayağına gelecektir. Karşılıklı anlaşma sonucu kara bir işin yapılmasını isteyen karşı tarafa karşılık Polis Vincent Downs bakalım ne yapacaktır?

Michelle Monaghan ile başrolleri paylaşan Jamie Foxx’un bu filmi çok izlenecek gibi görünmekte. Aksiyon sever Türk milleti olarak filmi çok beğeneceğimiz aşikar. Fragman olarak da beklentiyi karşılamış olan filmde kullanılan müziklerde bir hayli kaliteli.

Filmin yönetmen koltuğunda ise Who Am I, Büyük Sessizlik gibi oldukça kaliteli filmlere yönetmenlik yapmış olan Baran bo Odar bulunmaktadır.

Sleepless Ne Zaman Vizyona Girecek?,

Akıllara gelen sorunun yanıtına gelecek olursak resmi olarak açıklanan tarih 24 Şubat 2017. Amerika’da bu tarihte vizyona girecek olan film henüz Türkiye için bir şirketle anlaşmadı. Dağıtıcı şirketi ile anlaşacağı tarihte Türkiye’de de filmin vizyon tarihi belirlenecektir. Ancak şunu söylemeden edemeyeceğiz; böyle filmler genelde ülkemize sonradan gelir. Film gelene kadarda zaten orada burada film yayınlanacaktır. Biraz emeğe saygılı davranmanızı dileyerek korsana hayır demenizi temenni ediyoruz.

Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek üzere. Resmi olarak Türkiye vizyon tarihi açıklanırsa burayı güncelleyeceğimizi de hatırlatırız. Esen Kalın. İşte filmin çok konuşulan ve oldukça merak edilen Fragmanı;

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...