Sonic Mania Ne Zaman Çıkıyor? - Çıkış Tarihi - Yeni Eklenenler

Sonic Mania Ne Zaman Çıkıyor?

Sonic Mania Ne Zaman Çıkıyor
Bu yazıyı oylayın

Sega’nın geliştirdiği yepyeni oyun Sonic Mania Ne Zaman Çıkıyor?

Bütün Sonic oyunları size aynı mı geliyor? Haklısınız! Sonic oyunları yıllardır devam etse ve bazı hardcore fanları olsa da, başka insanların speedrunlarını izlemek dışında gayet sıkıcı oyunlar ki bunu ben değil oyun basını söylüyor. Son yıllarda ki en başarılı oyunu ( Sonic Generations ) bile 77 MetaScore’ a sahip. Zaten onun dışında ki oyunlar 40 ila 60 arasında gidip geliyor. Ama Sega’ nın bu oyunu yapmaktan vazgeçeceğini zannetmiyorum. Sanırsam Sega bu oyunu çok ucuza mal edebiliyor bunu kanıya da şu ana kadarki çıkmış bütün Sonic oyunlarını almaya kalkışsam 205 TL gibi bir fiyata geliyor ( orijinal bir AAA oyun bundan daha pahalı ). Zaten bu oyunu pre-order fiyatı da 54TL. Sonic Mania Ne Zaman Çıkıyor? sorusunun yanıtı için son paragrafa ilerleyebilirsiniz.

Sonic Mania Nasıl Olacak?

Sonic ilk oyunları ile zamanın ötesinde bir oyun yapmış olsa da kendini geliştiremediği için zamanla yıpranmış bir oyun. Zaten yayımlanan fragmanda Sonic’ in önceki hali ile oyunu oynayacağımız da gösterildi. Buradan da belirtmek isterim ki bi oyun ne bir remastered ne de bir re-make dir. Bu oyun sadece eski Sonic oyunlarının grafik motorunu kullanan yeni bir Sonic oyunudur. Bana soracak olursanız platform oyunları seven biri olarak bu oyunu Steam üzerinden istek listeme ekledim. Çok unutulmaz bir oyun olacağını düşündüğümden değil bu aralar platform oyunu çıkmadığından. Peki Sega bu oyunu da nasıl kötü yapabilir? Sega’nın oyunun aynısını sonraki senede çıkarmak gibi pis bir huyu var bunu en net FM serisinde anlayabiliriz. Adamlar baya aynısını satıyor.

Sonic Mania Ne Zaman Çıkıyor?

Oyuncular şikayetlerini dile getirse de Sega’ nın pek umursadığını sanmıyorum. Demeye çalıştığım eğer hali hazırda bir bağımsız platform oyununuz yoksa ( ki varsa da bana söyleyin ) 3 hafta sonra 15 ağustos 2017 tarihinde çıkacak Sonic Mania siz platform severler için iyi bir alternatif olabilir. Sonraki yazılarda görüşmek üzere. 6 Dakikalık oynanış videosu;


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...