Split Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? - Ne Zaman Çıkıyor?

Split Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Split Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

James McAvoy’un başrolündeki Split Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Eylül ayında düzenlenmiş olan Fantastik Film Festivalinde en çok dikkat çeken film Split için geri sayım başladı. Önümüzdeki 2017 senesinin ilk çeyreğinde vizyona girecek olan filmin detayları oldukça korkutucu. Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan dizi korku ve gerilim kategorisinde oldukça iddaalı bir yapım. Son zamanların kaliteli filmleri arasında yer almakta olan film için en çok merak edilen soru Split Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? oldu. Birazdan izleyeceğiniz fragmanda dahi gerilimi sürekli olarak sırtınızda hissedebilirsiniz.

Split Film Konusu

Kevin adındaki baş rol karakterimizin toplamda 22 adet kişiliği bulunmakta, doktorlar tarafından verilen teşhis’de çoklu kişilik bozukluğu tespit edilmiştir. Kevin yıllar önce yaşadığı her olaydan bir kişilik alarak kendine 22 adet alter ego tanımlamıştır. Bu kişiliklerinin arasında en baskın kişiliği ise suça meyilli bir karakterdir. Farklı kişiliklere sahip olan Kevin sonunu düşünmeden hareket etmektedir, ancak sanılanın aksine zekası çok kuvvetlidir.

Bir market çıkışı küçük bir ailenin 3 kızını kaçıracak olan Kevin onlara çok kötü zamanlar geçirtecektir. Bu 3 kızı rehin olarak alan Kevin onları evinin bodrumuna saklayacaktır. Bu 3 kız ondan kurtulmanın yollarını ararken aralarından Casey seçilmiştir ve Kevin ona daha farklı davranmaktadır.

Dizide yer alan Kevin karakterini Wanted filminden tanıdığımız James McAvoy canlandırmaktadır. Casey karakterini ise popülerliğini sürekli arttıran Anya Taylor-Joy canlandırmaktadır. Gerilim seviyesi yüksek film korku sahneleri ile de oldukça korkutucu bir yapım.

Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim ise korku ve gerilim sektörünün en ünlü senarist ve yönetmenlerinden M. Night Shyamalan yer almaktadır. Filmin senaristliğini de yapan ismi daha önceden Şeytan, Son Hava Bükücü, Mistik olay gibi filmlerden hatırlayabilirsiniz.

Split Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Film ilk olarak başta belirttiğimiz gibi Amerika’da 20 Eylül 2016 tarihinde Fantastik film festivalinde gösterimde bulunmuştur. Filmin vizyon tarihi ise 19 Ocak 2017‘yi göstermektedir. Film ülkemizde ise 17 Şubat 2017 tarihinde Tüm sinemalarda vizyona girecektir. Film hakkında size aktaracaklarımız bu kadardı, bir başka ne zaman çıkıyor konusunda görüşmek dileği ile, bizi sosyal medya hesaplarından da takip etmenizi diliyoruz. Sizi filmin fragmanı ile baş başa bırakıyoruz ;

 


Comments to Split Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

  • Teşekkürler bilgilendirme için.

    MSP 3 Kasım 2016 19:41 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...