Star Wars Battlefront 2 Ne Zaman Çıkacak? - Çıkış Tarihi

Star Wars Battlefront 2 Ne Zaman Çıkacak?

Star Wars Battlefront 2 Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

EA’nın fark yaratan oyunu Star Wars Battlefront 2 Ne Zaman Çıkacak?

Dice’ı hanginiz önceden duydunuz? Battlefield ve Battlefront oyunlarının geliştiricisi. İlk Battlefront oyunun Battlefield 1′ in teaserı gibi düşünmüştüm ve Bf 1’in bir reskin oyun olacağını düşündüm, ki oldukça haklı çıktım eğer birinden birini oynadıysanız diğerini oynamanın hiçbir manası yok. Bu EA in geliştirici firmaları köleleştirme sisteminden farklı bir yazıda bahsedeceğim. Star Wars Battlefront 2 Ne Zaman Çıkacak? sorusunun hemen yanıtını öğrenmek için son paragrafa ilerleyebilirsin.

Star Wars Battlefront Neydi ?

Battlefront’un benim anladığım kadarıyla tek amacı Star Wars fanboylarını çekmekti. Bunu oyunun ve filmin çıkış tarihine bakarak anlayabiliriz. (Star Wars Battlefront/ 17 Kasım 2015 Star Wars : Güç Uyanıyor / 17 Aralık 2015.). Bu pazarlama taktiğinin ne kadar başarılı olduğunu size bir anımı anlatarak açıklayayım. Benim Star Wars fanı bir öğretmenim var. Onun oğlunun bir Ps 4′ ü var ama kendisinin oyunlarla hiçbir alakası yok hatta bu oyunun çıktığını bizden öğrenmişti. Kendisi oynayacağından değil ama sırf çocuğu oynasın oda Star Wars açlığını biraz doyursun diye oyun çıktıktan 1 hafta sonra çocuğuna oyunu hediye almıştı.

Star Wars Battlefront 2 Ne Olacak ?

İlk oyunun aksine bu oyunun hikaye üzerine daha fazla yoğunlaşacakları kesinleşti hatta ve hatta hikayenin 30 yıl kadar geçmişte geçeceği de kesinleşti. Bu özellik en azından benim için harika oldu çünkü önceki oyun bir arkadaşımda olmasına ve hatta “ olum al oyun oyundur, oyna bir şey olmaz “ demesine rağmen oyunu ondan almadım. Ancak hikayeye denildiği kadar önem verildiği oyunu oynayacak arkadaşlarım tarafından doğrulanırsa, o campaign modunu bitirdiği anda oyuna çökmeyi düşünüyorum.

Sıra geldi beni ilgilendirmemesine rağmen çoğunuzu ilgilendiren multiplayer kısmındaki yeniliklere. öncelikle şuana kadar evrende olan bütün haritalar olacakmış buda oldukça fazla harita demek ancak bu kadar haritayı EA bedava updatelerle yayınlamaz büyük ihtimalle. Buda demek oluyor ki gene season pass ve ayrı ayrı satılacak haritalar demek.

Bunun dışında bazı açıklanmamış modlarda 40 oyuncuya kadar destekleyecek, bu aslında dice firmasını düşününce oldukça kötü bir rakam. Şuan 40 oyuncu sayısı gururla açıklayan adamlar Battlefield 3 de 80 oyuncu sınırı koymuştu.

Star Wars Battlefront 2 Ne Zaman Çıkacak?

EA’in bu sene en geç çıkacak olan oyunu Battlefront 2 17 kasım 2017 tarihinde raflarda ve Star Wars evreni hayranlarının evlerinde bir şekilde bulunacak. Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile esen kalın sizi Reveal Trailer ile baş başa bırakalım;


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...