Star Wars: The Last Jedi - Bölüm 8 Ne Zaman Çıkıyor? - Ne Zaman Vizyonda?

Star Wars: The Last Jedi – Bölüm 8 Ne Zaman Çıkıyor?

Star Wars: The Last Jedi - Bölüm 8 Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Serinin 8. filmi Star Wars: The Last Jedi – Bölüm 8 Ne Zaman Çıkıyor?

Serinin son filmi için müjde! Gösterime girilmesi iple çekilen filmden ilk fragman geldi. 132 Saniyelik ilk fragman 22 saat içerisinde 16 milyonluk gösterime ulaştı bile üssel olarak artan izlenim daha da ilerleyebileceği gözleniyor. Uzun süredir fragman yayınlamayan yapım görseller ile filmi bekleyenleri bekletiyordu ancak artık zamanı geldi. Fragmandan sonra her Star Wars severi gibi siz de filmin ne zaman çıkacağını merak ediyorsunuz değil mi? Star Wars: The Last Jedi – Bölüm 8 Ne Zaman Çıkıyor? sorusunun yanıtını yazımızın son paragrafında yanıtlıyoruz. Filmin konusunu bilenleri direk oraya yönlendirebiliriz.

Star Wars: The Last Jedi – Bölüm 8 Film Konusu

Bu filmden önce izlenen Star Wars: Force Awakens 2 milyar dolarlık bir gişe hasılatı ile rekorları kırmıştı. Genel olarak filmi izleyenlerden geçer not almayı başaran yapım bir çok eleştirmen tarafından da topa tutulmuştu. Fakat filmi seven veya sevmeyenlerin genel beklentisi filmin devamı. Orjinal üçlemenin yerinin hiç birinin tutmayacağını savunanlar da dört gözle bu filmi bekliyor. Bildiğimiz gibi filmde yer alan Carrie Fisher film çekimlerinden sonra hakkın rahmetine kavuştu. Filmin bu bölümünden onun ölmeden önce çekilen sahnelerini de filmde izleyeceğiz. Pek çok sahnede yer alana Prenses Leia karakteri ile Carrie Fisher’ın ölümüne bir kez daha üzüleceğiz gibi duruyor.

Bir önceki filmde Luke Skywaler biraz daha geri plandaydı ancak bu filmde karakteri daha ön planda göreceğiz. Mark Hamill’in canlandırdığı Luke Skywalker karakterini bu filmde pek bir sinirli ve depresif görmekteyiz. Stormtrooper karakterini bildiğimiz gibi Tom Hardy canlandıracak.

Star Wars: The Last Jedi – Bölüm 8 Ne Zaman Çıkıyor?

Asıl soru Star Wars: The Last Jedi Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusunun yanıtına gelecek olursak film için daha önceden verilmiş tarih bir kaç aksaklıktan dolayı ertelenmişti. Fragmandan sonra tarihi netleştiren yapım Türkiye vizyona tarihi olarak 15 Aralık 2017‘yi göstermekte. Bir çok Avrupa ülkesinde de aynı zamanda yayınlanacak olan film İlk olarak Fransa’da 13 Aralık 2017 tarihinde yayınlanacaktır.

Bu konu hakkında size aktaracaklarımız bu kadardı. Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, Bizleri sosyal medyadan da takip ederseniz müteşekkir oluruz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...