Station 19 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? - Station 19 Konusu ve Oyuncular

Station 19 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Station 19 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor
Bu yazıyı oylayın

Grey’s Anatomy’nin spin-off dizisi Station 19 yeni sezonu ile ekranlara dönüyor.

ABC kanalında geçtiğimiz yıl başlayan ve oldukça beğenilen dizi Station 19 yeni sezonu ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Dizi aslında Grey’s Anatomy dizisinin uzantı dizisi. Dizinin yaratıcılığını Grey’s Anatomy dizisinin de yaratıcısı olan Shonda Rhimes. Peki Station 19 2. sezon ne zaman çıkıyor?

Dizi Seattle’da bir itfaiye istasyonunda çalışan kahramanları konu ediniyor. Dizinin senaristliğini Grey’s Anatomy dizisinin yapımcısı olan Stacy McKee yapıyor. Başarılı oyuncuların bulunduğu dizi kısa süre içerisinde oldukça beğenildi. Dizi bu yıl içerisinde En İyi Drama Dizisi olarak Imagen Award ödüllüne aday gösterildi. Dizinin yeni sezonunda çok daha heyecanlı şeyler izleyeceğiz.

Station 19 Konusu ve Oyuncular

Seattle’daki itfaiye istasyonunda bulunan en üst düzey çalışandan en alt çalışanın hayat hikayesini izliyoruz. Hem görev zamanları içerisinde hem de mesai dışında başkaları için hayatlarını tehlikeye atan kahramanları izliyoruz. Dizideki itfaiye istasyonunda sadece erkekler bulunmuyor. Kadın kahramanların da hikayelerini ele alan dizi her kesimden destek görüyor.

Aksiyon dolu serüven arıyorsanız Station 19 dizisini kesinlikle tavsiye ediyoruz. Oyuncu kadrosunda Jaina Lee Ortiz, Jason George, Grey Damon, Barett Doss ve Alberto Frezza gibi ünlü oyuncular bulunuyor. Dizinin yaklaşık 800 bin kadar izleyicisi bulunuyor. Grey’s Anatomy dizisi kadar izleyiciye sahip olmasa da her hafta reytinglerini arttırıyordu.

Station 19 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Sezon finalinde gerçekleşen yangından sonra diziden kimin ayrılacağı henüz açıklanmadı. Dizideki kemik kadronun değişmeyeceğini söyleyebiliriz. Dizi Shondaland ve ABC Studios iş birliği yaparak yapımcılığı üstleniyorlar. Dizinin ilk sezonu 10 bölüm sürmüştü. 2. sezonun da 10 bölümden oluşacağını düşünüyoruz. Dizinin yeni sezonu çok daha heyecanlı ve aksiyonlu olacağını söyleyebiliriz.

Eğer daha önce 9-1-1 ya da Grey’s Anatomy dizilerini izleyip beğendiyseniz bu diziyi de beğenebilirsiniz. Aksiyon ve dramanın bir arada bulunduğu dizi yeni sezonda reytingleri arttıracağını düşünüyorum. Dizinin yeni sezonu 4 Ekim 2018’te ekranlara geri dönecek. Dizinin yeni sezonunun fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı zaman yazımızı güncelleyeceğiz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...