Strange Angel Dizisi Ne Zaman Başlıyor? - Strange Angel Konusu

Strange Angel Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Strange Angel Dizisi Ne Zaman Başlıyor?
Bu yazıyı oylayın

Ridley Scott’un yapımcılığını üstlendiği ve Mark Heyman’ın yaratıcılığını yaptığı dizi Strange Angel ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Oldukça beğenilen dizilere ev sahipliği yapan CBS kanalı yeni dizisini duyurdu. George Pendle’ın aynı isimli romanından uyarlanan Strange Angel ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizinin yaratıcısı ise Siyah Kuğu filmiyle tanınan Mark Heyman. Konu olarak 1940’larda geçecek olan dizinin dönem dizisi olması bekleniyor.

Başrolünde Peter Mark Kendall’ın bulunduğu dizinin oyuncu kadrosunda Jack Reynor, Michael Gaston, Dan Donohue ve Randy Oglesby gibi önemli oyuncular bulunuyor. Dizinin ilk sezonu toplamda 10 bölümden oluşacak. Dizi şimdilik mini dizi gibi görünse de izleyenlerin tepkisine göre 2. sezonu için onay gelebilir. Peki Strange Angel Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Strange Angel Dizisi Konusu

1940’ta Los Angeles’ta bir roket bilimcisi olan Jack Parsons gizli olarak occulist Aleister Crowley’in müritidir. Parsons diğer çalışanlardan genç ve zeki olduğu için mantık sınırlarını zorlamaya başlar. İlk bakışta sıradan bir yaşamı varmış gibi duran Parsons delilik ve dahilik arasında ince bir çizgide yürümektedir. Parsons’un tek hedefi bir roket inşa edip aya gitmektir.

Dizide Bella Heathcode’u Jack Parsons’un eşi Susan Parsons olarak izliyoruz. Rupert Friend ise Ernest Donovan olarak dizide karşımıza çıkıyor. Michael Gaston ise dizide Virgil Byrne olarak ekranlara geri dönüyor. Daha önce Transformers filmi ile ünlenen Jack Reynor ise başkahramanımız Jack Parsons’a hayat verecek.

Strange Angel Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Mark Heyman’ın yaratıcılığını üstlendiği dizinin yapımcılığını ise Ridley Scott üstleniyor. Gladyatör filminde daha yakından tanıdığımız Ridley Scott’un projede olması dizi hakkında oldukça pozitif düşünceler uyandırıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise bir başka başarılı isim olan David Lowery oturuyor.

Gerçek bir hayat hikayesini ekranlara taşıyan dizi izleyicilerinde oldukça merak uyandırıyor. Dizi 14 Haziran 2018’de CBS kanalında ekranlara gelecek. Diziyi ülkemizde internet üzerinden takip edebilirsiniz. Oldukça değişik bir hikayeye sahip olan dizi umarım hak ettiği başarıyı yakalar. Bir çok usta ismi bir araya getiren projeyi merakla bekliyorum. Umarım beklentilerimizin altında kalmayan başarılı bir yapım olur. Dizinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...