Stranger Things 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak? - Yeni Sezon

Stranger Things 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Stranger Things 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Çok Beğenilen ve Büyük Bir Hayran Kitlesi Olan Stranger Things 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Döndü gönlümüzün efendisi… Severek takip ettiğim ve belkide Netflix’in en başarılı yapımı olan Stranger Things’in 2. sezonu geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Kimileri çıktığı gibi bütün sezonu bitirdi kimileri ise yavaş yavaş, sindire sindire izledi. Ve herkesin aklında tek bir soru işareti kaldı: Stranger Things 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Bu yazıda da tam olarak bundan bahsedeceğiz. Stranger Things benim severek ve ekrana yapışarak izlediğim sınırlı dizilerden. Nostaljik havası ve samimiyeti izleyiciyi dizinin içine çekiyor. Gerek karakterlerin ilişkileri olsun gerek konusu olsun gerçekten çok başarılı bir yapım. Tek kötü yanı ise kısa olması. İlk sezonu 8 bölüm ve dizinin tadı gerçekten damağınızda kalıyor. İkinci sezon ise benim pek beklediğim gibi olmadı.

Stranger Things 2. Sezon Görüşlerim

İlk sezonu bitirdiğimde gerçekten diziye hayran kalmıştım. Ve 2. sezon içinde çok büyük beklentilerim oluştu. E ilk sezon büyüleyici olunca haliyle 2. sezon içinde beklentilerim çok yükseliyor. Ancak yeni sezon maalesef benim beklentilerimi karşılamayı başaramadı. İlk sezon kadar başarıl ve etkileyici değildi açıkçası. Ancak gene de diğer dizilere kıyaslar ortalamanın üstünde bir sezondu. Başarılıydı ve bizlere sevdiğimiz bir diziyi sunduğu için gururluydu. Gelin birazda sezonun aldığı notlara bakalım.

Stranger Things 2. Sezon Notları

İkinci sezona Rotten Tomatoes’un verdiği not 100 üzerinden 94. Gene Rotten Tomatoes‘un ilk sezona verdiği not ise 100 üzerinden 96. Bence gayet makul notlar. İzleyicilerin notu ise ilk sezona 100 üzerinden 95 iken ikinci sezona verdikleri not 94. Çoğu kişiye göre ufakta olsa 1. sezon ile 2. sezon arasında ufak bir düşüş var. 9 bölümden oluşan 2. sezon her şeye rağmen kaliteli. İzlemediyseniz kesinlikle izleyin.

Stranger Things 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Dizinin henüz 2. sezonu yeni yayınlandığı için 3. sezonunun çekimleri bile başlamadı. Bu yüzden çıkış tarihi belli değil. Haliyle ne bir poster yayınlandı ne de bir fragman. Ancak detaylar ve bilgiler geldikçe yazımızı güncelleyeceğiz. 3. sezonun 9 bölümden oluşması bekleniyor. Bir Netflix klasiği tek günde tek sezon yayınlanacak. Bir başka yazıda daha görüşmek dileğiyle hoşçakalın…Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...