Supergirl 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

Supergirl 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Supergirl 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
5 (100%) 1 vote

Dc Comics’in en sevilen dizisi Supergirl 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

CW kanalının bir diğer DC Comics yapımı Supergirl bomba gibi bir sezona merhaba dedi. 10 Ekim 2016 tarihinde dizisinin 2. sezonunu başlatan dizi kadrosuna ilginç bir ismi de kattı. İkinci sezon için diziyi takip edenler bileceklerdir ki Clark Kent eklenmesi bekleniyordu. Ancak bu isim dizi 2. sezonuna başlamadan önce açıklanmadı. O zamana kadar sürpriz olarak bekletilen bu karar çok tepki çekti. Teen Wolf dizisinden son sezon ayrılan Tyler Hoechlin dizide Clark Kent olarak yer almakta. 22 Bölümlük devam edecek olan bu sezon 6 Mart 2017 tarihinde sezon finali yapacak. Supergirl 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu bu karardan sonra en çok merak edilen soru haline geldi.

Supergirl 2. Sezon Konusu

Her sezonunda kötüler ile çatışan SuperGirl bu sefer abisi Clark Kent’le takım kuruyor. Her bölümünde farklı bir kötüyü alt eden SuperGirl daha ilk bölümünden bu yana bir çok insanı kurtardı. Kabuğuna çekilme yaşayan SuperGirl karakteri dizinin başlangıcından bu yana insanlara yardımcı olma isteğini karşıladığını yavaş yavaş fark etmeye başlayacaktır. Clark Kent’in diziye dahil olması ile birlikte diziyi takip eden bir çok kişi diziyi daha da derinden takip eder oldu.

Ayrıca böylesine büyük bir ismi dizi kadrosuna katmayı başaran dizinin izlenimleri günden güne artıyor diyebiliriz. Eski dizisine veda eden Tyler orda sonunda ölmüştü. Teen Wolf’un da bu sezon final yapması onu yeni diziye itmiş gibi gözükmekte.

Supergirl 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

En çok beklenen sorunun cevabına gelecek olursak. The CW kanalı genel olarak dizilerinin izlenimlerine göre devam kararı almakta. Dizinin 11. bölümüne yani tam ortasına kadar devam kararı almayan yapım için onay eli kulağındadır diyebiliriz. Arrow, Flash, Legends of Tomorrow’dan sonra en çok dikkat çeken dizi haline gelen SuperGirl diğer dizilerle de birlik halinde olacak gibi gözükmekte. 3. Sezonuna Eylül veya Ekim 2017 tarihinde başlayacak olan dizi için tüm detayları sitemizden takip edebilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan takip ederek SuperGirl dizisine ait tüm bilgileri hemen öğrenebilirsiniz. Bir diğer Ne Zaman Çıkıyor konusunda görüşmek üzere.

9 Ekim 2017 tarihinde dizi 3. sezonuna start veriyor; Buda fragman efenim.


Comments to Supergirl 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  • yaw hemeğn başlatın şuu diziyi meraktan çatlicaz omg olcam falan yani pısucusufh

    supergirl 29 Nisan 2017 21:35 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...