Supergirl 4. Sezon Ne Zaman? - 4. Sezon Konusu

Supergirl 4. Sezon Ne Zaman?

Bu yazıyı oylayın

Supergirl 4. Sezon Ne Zaman? DC Comics tarafından oluşturulan ve oldukça beğenilen dizi uzun bir araya girdi. Detaylı bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz.

CW kanalında yayınlanan DC Comics yapımı olan Supergirl geçtiğimiz sezon bomba gibi bir dönüş yapmıştı. Oyuncu kadrosuna Teen Wolf dizisinden ayrılan Tyler Hoechlin katılınca dizi oldukça farklı bir hikayeye doğru yönelmişti. Tyler Hoechlin’in canlandırdığı Clark Kent kardeşine yardım etmek için geri dönmüştü. Dizinin 3. Sezonu şu anda 9 haftalık bir araya girdi. Supergirldeki bu uzun ara CW başkanı tarafından üretim sıkıntısı olarak açıklandı. Dizi bu aranın ardından kaldığı yerden bomba gibi devam edecek. 3. sezon ekranlarda oynamaya devam ederken Supergirl 4. sezon ne zaman? sorusu cevabı oldukça merak edilen sorulardan bir tanesi.

Supergirl 4. Sezon Konusu ve Oyuncular

Dizinin 4. Sezonu için oldukça önemli yeni gelişmeler var gibi. 4. sezon 3. sezonun ikinci yarısının nasıl ilerleyeceğine bağlı gibi ancak kesin olarak geri dönecek isimler belli oldu. Kara Danvers olarak bilinen karakteri ile Melissa Benoist diziye geri dönecek. James Olsen (Guardian) rolünü Mechad Brooks üstlenecek. Alex Danvers olarak Chyler Leigh de diziye geri dönecek. Winn Schott olarak Jeremy Jordan’ı yeniden dizide görebileceğiz. Ayrıca Mon-El olarak da bilinen kötü karakter 4. Sezonda yer alabilir. Mon-El karakterini Chris Wood canlandıracak. 4. Sezonda Kara’nın Reign ile olan mücadelesinin devam edeceğini tahmin ediyoruz. Reign ile mücadelesine devam ederken Kara yeni bir tehditle karşı karşıya kalabilir. Eskilerden gelen bir düşman onu köşeye sıkıştırabilecek mi?

Supergirl 4. Sezon Ne Zaman?

16 Nisan’da 3. sezonun ikinci yarısı ile ekranlara geri dönecek olan dizinin 4. Sezonu ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 4. sezonun fragmanı çıktığında yazımızdan kontrol edebilirsiniz. CW kanalının yaptığı açıklamaya göre 4. sezonda 20 bölüm olacak. Dizinin dördüncü sezonunun Gecikme yaşanmazsa 2019’un ilk aylarında izleyebileceğiz. Dizinin bu 9 haftalık gecikmesi bu sezon son mu olacak sorusunu ortaya çıkardı. CW kanalı başkanının yaptığı açıklamaya göre 4. sezon normal yayın düzeninden farklı bir tarihte yayınlanmaya başlayacak. 4. Sezon hakkında bilgi edindikçe yazıyı güncelleyeceğiz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...