Supernatural 14. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? - Dizinin Konusu

Supernatural 14. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Supernatural 14. Sezon Ne Zaman Çıkıyor
3 (60%) 2 votes

300. bölümde ekranlara veda etmeye hazırlanan dizinin son sezonu ne zaman yayınlanacak.

Uzun yıllardır devam eden dizi artık finale doğru yaklaşıyor. 2005 yılında yayın hayatına başlayan Supernatural, şu anda 13. Sezonuyla yayın hayatına devam ediyor. Dizi 13. Sezon itibariyle toplamda 287 bölüme ulaşacak. Dizinin yapımcılarından olan Robert Singer 300. Bölümde final yapmak istediklerini açıkladı. 300. Bölüme gelmeden diziyi bitirirlerse hayal kırıklığına uğrayacaklarını söyleyen Padalecki, 300. Bölüme ulaştığımızda veda zamanı gelmiştir şeklinde bir açıklamada bulundu. Supernatural geçtiğimiz günlerde yayınlandığı kanaldan 14. Sezon onayı aldı.  14. Sezonunun final sezonu olması beklenen dizi düşüşe geçtiği günlerde bile The French Mistake, Fan Fiction gibi bölümlerde eski ilgiyi toplayabilmeyi başarmıştı. Supernatural 14. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Supernatural Konusu

Annelerinin dünya dışı bir varlık tarafından yakılarak öldürülmesi sonucu babasıyla birlikte dünya dışı varlıklarla savaşan iki küçük kardeş hayatlarını bu şekilde sürdümektedirler. Ancak bir süre sonra bu işle daha fazla uğraşmak istemeyen Sam üniversiteye döner ve normal bir hayat yaşamaya başlar. Babalarının kaybolmasının ardından Dean Sam’i bulur ve yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Sam babasını bulmak için bıraktığı avcılığa tekrar başlar ve iki kardeş dünya dışı varlıklara karşı savaşır. Dizi insanların varlığına inanmadıkları vampir, hayalet, şeytan gibi yaratıkları avlayan 2 kardeşin hikayesini konu alır. Dean içki ve kadın düşkünü ancak cesur ve gururludur. Sam ise merhametli ve zekidir.

Supernatural 14. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

13 bölümden oluşacağı planlanan dizinin bu sezonda neyi konu edindiği henüz açıklanmadı. İlk olarak 5 sezon olarak yayınlanması planlanan dizi herkesi şaşırtarak 14 sezon sürmeyi başardı. 300. Bölümde final olacak olması birçok hayranı üzse de dizinin yayınlanmış bir anime serisi ve kitabı bulunmakta. Konu bazen ana çizgisinden sapsa da izleyici kitlesi hala diziyi çok seviyor. Dizinin senaristinin açıklamasına göre henüz final sezonunun hikayesi kesin değil ancak eşsiz bir şey olacağı bekleniyor. Son sezonun henüz tarihi belli değil. Ancak 2018 yılının Ekim ayında çıkması bekleniyor. Ekrana güzel bir şekilde veda etmeye hazırlanan dizinin severleri umarız çok üzülmez.

Dizi 11 Ekim 2019 tarihinde yayında olacak. Fanlarına ve izleyecek olanlara şimdiden iyi seyirler diliyoruz.


Comments to Supernatural 14. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

  • 2018’i nezaman geçtik de 2019 ekime geldik?

    CENGİZ 17 Eylül 2018 15:06 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...