Surface Book 2 Ne Zaman Çıkacak? - Çıkış Tarihi - Teknik Özellikleri

Surface Book 2 Ne Zaman Çıkacak?

Surface Book 2 Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Microsoft’un merakla beklenen yeni bilgisayarı Surface Book 2 Ne Zaman Çıkacak?

Microsoft tarafından ilk olarak 26 Ekim 2015 tarafından piyasaya sürülen Surface Book kullanıcılar tarafından çok sevildi. Yaklaşık 30 yıl kadar önce yapılması planlanmaya başlanan Surface Book kullanıcılardan büyük bir ilgi gördü. 2’si 1 arada olarak geçen cihaz hem bilgisayar hem de tablet olarak kullanabiliyor. Cihazla birlikte gelen Windows’ta yer alan hataların giderilmesiyle çok kullanışlı bir bilgisayar olarak piyasaya sürülen cihazın Windows 10 olarak kullanımı Windows 8’e göre oldukça pratik ve kullanışlı. Teknik özellikleriyle günlük kullanım için uygun olan bilgisayar oyun severlerin isteklerini karşılayabilecek düzeyde değil. Peki Surface Book 2 ne zaman çıkacak?

Surface Book 2

Microsoft’un Surface Book’u çıkarmasının üzerinden 2 yıl geçmişti ki firma Surface Book 2 isimli yeni bir 2’si bir arada cihaz çıkaracağını duyurdu. Her şeyden önce Surface Book 2 tasarım açısından hiçbir değişiklik göstermiş gibi gözükmüyor. Selefiyle aynı görünüme sahip 2’si 1 arada laptopun performansında gözle görülür bir artış sağlandı. Apple’ın daha ince ve daha hafif bilgisayarlar yapmak için izlediği yolu izlemeyen Microsoft daha performanslı cihaz yapmaya odaklandı. Daha önce tartışma konusu yaratan menteşesi yeni versiyonda sağlamlaştırıldığı iddia ediliyor. Surface Book 1’de kullanılan i5 işlemci yeni bilgisayarda yerini i7’ye bırakmış durumda. 8 ve 16 GB olarak Ram seçenekleri bulunan cihazda ekran kartı olarak ise NVIDIA GeForce GTX 1050 ve 1060 seçenekleri bulunacak. Ayrıca cihazda yüklü olarak 30 günlük deneme versiyonu ile Windows 10 Pro gelecek. Ayrıca cihazda ek olarak Surface Pen bulunacak. Surface Pen ile tablet modunda kullanım çok kolay olacak.

Surface Book 2 Ne Zaman Çıkacak?

Ekim 2017’de duyurulan Surface Book 2 Amerika ile aynı anda İngiltere ve Avustralya’yı içeren 10 ülke pazarında satışa sunulacak. Kasım 9’da ön siparişleri alınmaya başlanacak olan cihazın 16 Kasım tarihinde piyasaya sunulacak. Cihazın ilk satış fiyatı 1.499 £ ile 2.199 £ arasında olacak. Sanal gerçeklik setleri ve Paint 3D içeren 2si 1 arada cihaz arttırılmış oyun performansı ile piyasaya çıkacak.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...