Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Başlıyor?

Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak?

Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Ülkemizde en çok izlenen program Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak?

Tv8’in yeni yılında izleyicisi ile buluşacak olan Survivor müthiş bir beklenti ile izleyicileri tarafından beklenilmekte. Tv8 ekranlarının en çok iizlenen yarışması Survivor 2017 senesinde Best Star ismi ile kanalında yayınlanmaya başlayacağı bildirildi. Haliyle programı takip edenler Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak? sorusunun yanıtını arar oldu. Survivor 2017 için gönüllüler kısmında yarışmak için tekrardan başvuru yapmak gerekmekte. Survivor için önceden yarışmış kişilerden en iyileri seçilerek yapılacak olan yarışmada yarışmacıların kim olacağı ise büyük merak konusu.

Survivor 2017 Yarışmacıları

Online olarak başvurulabilen yarışmada başvuru formunda bir kaç soruyu yanıtlayarak sizde yarışmacı olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Tv8 tarafından yapılan açıklamalara göre program 2017’nin şubat ayında start verecek. Her sezonunda izleyici kitlesini katlayan program bizlere eğlenceli dakikalar geçirtmekte. Birbirinden farklı bir çok yarışmacının yarışmacı olduğu programda yeni isimlerde bir hayli merak konusu.

Geçen sezonda 500 bin TL ödülün sahibi olan Avatar Atakan kazandığı ödülünü Tv8 tarafından aldı. Heyecanlı ve bir o kadar beceri isteyen oyunlar ile izleyicisini heyecanlandıracak olan programda yarışmacılar tekrardan ünlüler ve gönüllüler olarak iki gruba ayrılacak gibi gözükmekte. Bu yarışmada Nihat Doğan, Ümit Karan, Pascal, Kerimcan Durmaz gibi ünlü ve fenomen kişilerin yarışacağı söylenmekte. Ancak bunlar tamamen söylenti durumunda Tv8’den gelecek açıklama ile burayı güncelleyeceğimizi sizlere söyleyebiliriz.

 

Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak?

Tekrardan Dominik Cumhuriyet’inde oynanacak olan Survivor yeni yılın Şubat ayında başlayacak gibi gözükmekte. Program için henüz hiç bir açıklama gelmedi ancak Tv8 ve Acunn medya tarafından açıklanacak her bilgide burayı güncelleyeceğimizi sizlere hatırlatırız. Bir başka ne zaman çıkıyor konusunda görüşmek dileği ile bizleri sosyal medyadan takip ederek en güncel bilgilere sahip olacağınızı da hatırlatırız, Esen kalın.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...