Taboo 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? - Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Taboo 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Taboo 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
2.3 (46.67%) 3 votes

İlk bölümünden sonra heyecan ile beklenen Taboo 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

İlk bölümü ile bir baş yapıt niteliği kazanan ve her bölümü iple çekilen Taboo bomba gibi başlangıcından hemen sonra akıllara Taboo 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? sorusunu getirdi. Son zamanlarda drama türünde kaliteli bir dizinin gelmeyişi bu diziyi şüphesiz diğer dizilerden ayrı kılmayı başardı. Ayrıca üstün kaliteli dizi oyuncuları ile de kalitesini gösteren dizi yaklaşık 3 senelik bir hazırlık neticesinde ekranların önüne geçti. Görsel çekimlerinin bitiminden sonra oldukça uzun bir süre izleyicisini bekleten dizi nihayet seyircisiyle buluştu. Bu buluşmadan sonra da kalitesini çok iyi bir şekilde izleyicisine yansıttı.

Taboo Dizi Konusu

Daha ilk bölümünden IMDb den 9.2 puan almayı başaran dizi bir çok dizi yorumcusu tarafından tam puan almayı başardı. Dizi yaratıcıları olarak  Chips Hardy, Tom Hardy, Steven Knight gibi isimleri görmekteyiz. Özgün konusu ile de oldukça dikkat çeken dizi bir tarihi anlatmakta. Eskiden yaşanmış bir hikayeyi anlatmaya çalışacak olan dizi ilk olarak bir mini dizi olarak çekilmişti ancak şuan için dizinin devam edeceğine dair bir kaç söylenti dolaşmakta. Imdb’de de dizinin bir mini dizi olmadığı yayınlandı. Tom hardy’nin baş rolünü paylaştığı dizide Hardy  James Keziah Delaney ismini canlandırmaktadır. Babasının ölmesinden dolayı işlerini bırakıp doğduğu yere dönmüş olan Delaney aslında burada istenmemektedir.

Önceden öldüğü haberi gelen ve ortadan kaybolan Delaney bir gün böyle ansızın gelince merak uyandırmayı başardı ve kasabada bir çok söylenti kulaktan kulağa yayıldı. Bir mirasın peşine düşme hikayesini izleyeceğimiz bu dizide daha çok spoiler vermiyoruz ve sizi diziyi izlemeye davet ediyoruz.

Taboo 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

FX kanalında yayın hayatına başlayan dizi ilk bölümünden sonra oldukça büyük bir ilgi gördü. İlk sezonunu 8 bölümden oluşacak olan dizi izleyicisinin karşısına kısa sezonlar ile çıkacak gibi gözükmekte. 7 Ocak 2017 tarihinde yayın hayatına başlamış olan dizi Mart başı gibi sezon finali verecek gibi gözükmekte tabi ara sezon finali yapmaz ise. Şuan için 4. bölümünde olan dizi (24.01.2017 tarihinde) kanalından 2. sezon onayını almadı. Ancak izlenimleri böyle hızlı bir ivmeyle yükselen dizi her halükarda 2. sezon için yerini ayırtmış olacaktır. Tahmini olarak geleceğimiz sene 2. sezonunu yayınlayacak olan dizi Şubat veya Ocak 2018 gibi ekranları başında seyircisi ile buluşacaktır. Gelecek olan yeni bilgiler ile yenileyeceğimiz bu sayfayı yakından takip edip bizi sosyal medyadan da takip etmenizi diliyoruz. Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, Esen kalın…


Comments to Taboo 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

 • 5. bölüm ne zaman çıkar?

  Emre 2 Şubat 2017 22:10 Cevapla
  • 5 Şubat 2017 bir sorun yaşanmaz ise

   Nadmin 2 Şubat 2017 23:16 Cevapla
 • 6. bölüm ne zaman çıkar?

  Emre 6 Şubat 2017 17:44 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...