Taken 2. Sezon Ne Zaman? - Yeni Sezon Ne Zaman? - Dizi Konusu

Taken 2. Sezon Ne Zaman?

Taken 2. Sezon Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Film serisinden diziye dönen Taken 2. Sezon Ne Zaman?

Aksiyon ve dram’ın en çok izlenen serisi olarak kabul edilen Taken şimdi de dizi haline geldi. Bryan Mills’in hayatında yaşadığı zorlu aksiyon maceralarını anlatan seri film dizi hayatı ile seyircisiyle buluştu. İlk sezonda 13 bölüme yer vereceği düşünülen dizi 27 Şubat 2017 tarihinde başladı. O tarihten bu yana da izlenimlerini sürekli arttırmayı başaran yapım ülkemizde de hatırı sayılır bir izleyici düzenini yakaladı. Dizinin kaliteli bir şekilde ilerlemesi hali ile Taken 2. Sezon Ne Zaman? sorularını akıllara getirdi. Luc Besson ve Alexander Cary tarafından yapımcılığı üstlenilen dizi Liam Neeson’un 2008, 2012 ve 2015 yapımı serilerinden ilham alınarak kurgulanmakta. Dizi de ayrıca Bryan Mills karakterinin gençliğini de görmekteyiz.

Taken Dizi Konusu

Bu sene şubat ayında yayın hayatına başlayan dizi ilk bölümü ile aslında istenileni verememişti, Yavaş ilerleyişi diziyi izleyenleri sıkabilir fakat aksiyon sahnelerinin kaliteli oluşu dizinin izlenmesinin artmasına sebebiyet veriyor diyebiliriz. Filmlerde Liam Neeson’un canlandırdığı Bryan Mills karakterini bu dizide ise Vikings dizisinde akıllara kazınan Rollo karakterine hayat veren Clive Standen canlandırmaktadır. Dizinin şuanda ilk sezonunda henüz karısı ve çocukları olmayan bir Mills karakterini izlemekteyiz. CIA ajanı Bryan’ın evlenmeden önceki hayatını ve suçlar ile mücadelelerini izlediğimiz dizide genel olarak her bölümde bir olay çözümlenmekte.

Tipik aksiyon ve Polisiye dizilerinde ki taktiği uygulayan yapım başarısını devam ettirip yeni sezon için kanalından hak kazanır mı bilemeyiz.

Taken 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Hasılat rekorları kıran Taken film serisinin bir türevi olarak gösterilen dizinin yapımı oldukça kaliteli kişiler ile hazırlanmış diyebiliriz. Öncelikle başrol karakterinin oyunculuğu sizi etkileyebilmekte. 2. sezon için şuan da kanalından resmi olarak onay almayan yapım ilerleyen zamanlarda izlenimlerini koruyabilirse onayı da anlının hakkı ile alacaktır. Taken 2. Sezon Ne Zaman? sorusuna tahmini olarak senelik sezon yayınlayacak olan dizi yeni sezonuna 2018’in şubat aynda yayınlamaya başlayacaktır diyebiliriz. Yeni sezon hakkında gelecek yeni bilgiler ile burayı güncelleyeceğimizi size hatırlatır bizi takip ederek bu bilgilere ilk sizin ulaşmanızı dileriz.

Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile işte dizinin traileri;


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...