Teen Wolf 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Teen Wolf 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Merakla beklenen Teen Wolf 7. sezon olacak mı?

Ülkemizde bir çok kişi tarafından merakla ve heyecanla izlenen dizinin, diğer ülkelerdeki gibi ülkemizde de kemik bir izleyici kitlesi bulunmakta. Her sezonunda farklı konu üzerinde çalışan yapım 6. sezonda istenileni verdi ve mükemmel bir dizi ile izleyicisinin karşısına çıktı. Teen Wolf 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak? soruları daha 6. sezon başlamadan sorulmakta idi. Bu makalemizde size bu sorunun yanıtını vereceğiz. Yabancı diziler arasında en çok izlenen dizi olarak bilinen Teen Wolf Mtv kanalında iyi bir reyting alarak yolunda güzel bir şekilde ilerlemekteydi.

Teen Wolf 7. Sezon Olacak Mı?

Geçtiğimiz 5. sezonda dizi için hafif hafif söylentiler çıkmıştı. Darek Hale yani Tyler Hoechlin’in diziden ayrılması yapım içerisinde çıtırdamalar olduğunu bize hissettirmişti. Son sezonunda oldukça kaliteli bir hikayeyi anlatmış olan dizi 6. sezonu ile de izlenmelerini devam ettirmiştir.

6. sezon başında aslında bu soruların yanıtı verilmiş Teen Wolf 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?, Evet arkadaşlar üzülerek söyleyeceğiz ki 7. sezon olmayacak. Dizi 6. sezonu ile final yaptı. Gerek afişinde gerek fragmanlarında bunu zaten belirtmişti. 6. sezon sonunda bizlere veda etmiş olan dizi efsane biten diziler arasında yerini aldı diyebiliriz.

Konu bakımından aslında çok iyi bir yerde noktayı koyan yapım 6 senelik beraberliğe bir son verdi. 6 sezon boyunca dizinin yapımcılığını yapan  Jeff Davis dizinin son bölümünde ayrılık için çok üzgün olduğunu belirtmişti. Büyük bir aile gibi dizi çekimlerine devam eden bir yapımın son vermesi tahmin ediyoruz ki zor olmuştur.

Teen Wolf Film mi Olacak?

Dizinin final yapmasından sonra bu söylentiler kulaktan kulağa yayılmaya başladı. Şuan için resmi bir bilgi vermeyen yapım söylentileri yalanlamadı da ilerleyen zamanlarda bu sorunun da yanıtını alacağımızdan hiç şüphemiz yok.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...