Tekno Karnaval İzmir Ne Zaman? - Uygun Bilet - Bilet Al

Tekno Karnaval İzmir Ne Zaman?

Tekno Karnaval İzmir Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

İzmir Arena’da gerçekleştirilecek olan Tekno Karnaval İzmir Ne Zaman?

23 Nisan tatili yaklaşıyor, 5 – 15 yaş grubu için unutulmayacak bir etkinlik geliyor. Daha çok küçük yaş grupları için hazırlanmış bu etkinlik İzmir’de ilk defa yapılacak. İzmir Arena’nın tarihi gününü yaşayacağı bu etkinlikte bir çok sürpriz isim de yer alacak. Youtube camiasının en çok aboneli youtuber’i Enes Batur İzmirdeki takipçileriyle buluşmaya geliyor. İzmir’in gençleri için hazırlanan bu etkinlik Tekno Karnaval İzmir Ne Zaman? hemen öğrenelim.

 

Tekno Karnaval Ne Zaman? – Uygun Fiyata Bilet

23 Nisana özel olarak yapılacak bu etkinlik Sabah saatlerinde (10:00) başlayıp gün boyu devam edecek ve akşam saat 22:00‘da son bulacak. Gün içerisinde Quatro Bungee Trambolin, Survivor Parkuru ve Oyun alanları kullanılabilir halde olurken Lego Robotik etkinliği de İzmir Arenada’ki yerini alacak. 4 Milyona yaklaşan abone sayısı ile günün en büyük sürpriz ismi ise şüphesiz Enes Batur olacak. Takipçileri ile buluşacak olan Enes Batur böylece ilk defa İzmire de gelmiş olacak. Etkinlik boyunca kullanılacak olan tüm aktivetelerin ücretsiz olduğunu da size hatırlatırız.

En uygun bileti nereden alacağım diyorsan, biletler biletix‘de. 5 yaş altı katılımcılar ücretsiz olarak girebilecek. Ebevyn ve 5 yaş üstü katılımcılar ise ücreti tabi tutulacaktır.

Tekno Karnaval İzmir Ne Zaman

Yukarıdaki resme tıklayarak hemen biletinizi alabilirsiniz. Biletler tükenmeden elinizi çabuk tutsanız iyi olacak, bizden söylemesi 😉

Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, Esen kalın…


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...