The 100 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The 100 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The CW kanalının sahibi geçtiğimiz günlerde dizinin 6. sezonu hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

The CW kanalının en çok izlenme alan dizisi The 100 geçtiğimiz gün kaldığı yerden ekranlara geri döndü. Yayınlandığı ilk bölümüyle birlikte bütün ilgiyi üzerine çekmeyi başaran dizi şu an 5. Sezonu ile ekranları fethediyor. Başarılı oyuncu kadrosuna sahip olan dizi bilim kurgu türünde. Eliza Taylor-Cotter, Maria Agveropoulos, Bobby Marley gibi oyuncuları bünyesinde bulunduran dizi yayınladığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerinde topluyor. Geçtiğimiz günlerde The CW kanalının sahibi dizinin yeni sezonu ile ilgili bazı ilgi çekici açıklamalar yaptı. CW kanalının sahibi olan Mark Pedowitz, dizinin 5 sezon olarak planlandığını açıkladı. Peki The 100 6. sezon ne zaman çıkacak?

The 100 Konusu

97 yıl önce gerçekleşen bir nükleer patlama sonrasında insanların büyük bir kısmı ölmüş ve dünya yaşanılamaz bir hale gelmiştir. Hayatta kalan insanlar ise 12 farklı ülkenin sınırları içerisinde yaşamaktadırlar. İnsanlar bir araya gelmek için Jaha başkanlığında birleşirler ve Ark istasyonları kurulmaya başlar. Radyasyonun hızlı yayılması nedeniyle bazı yiyecekler zehirli hale gelmiştir. Bu nedenle suç işleyen insanlar uzaya fırlatılırlar. Ancak bunların hepsi geçici bir çözümdür. Ark hızla tükenen kaynakların yenisini bulmaları için mahkumlardan 100 kişi seçer. Bu 100 kişi Weather dağlarına çıkıp bozulmayan gıdaları bulmak için gönderilir. 5. sezonda büyük bir savaşın ortaya çıkması bekleniyor. Eliza Taylor, Paige Turco, Thomas McDonell gibi ünlü oyuncuların bulunduğu dizi başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.

The 100 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Geçtiğimiz günlerde Mark Pedowitz dizinin 5 sezon olarak planlandığını açıkladı. Ancak yayıncı yapımcının Jason Rothenberg’in daha fazla planının olduğunu açıkladı. Yani dizinin 6. ve 7. sezonları olması çok büyük olasılıklı gibi duruyor. Dizinin 6. sezonu Mart – Nisan 2019 tarihlerinde gelebilir. Henüz 6. sezon için resmi bir açıklama yapılmadı ancak 6. sezon içerisinde 5. Sezonda başlayan savaşın devamını izleyebiliriz. Diziden ayrılacak olan ya da diziye yeni eklenecek olan isimleri de yazımızda bulabilirsiniz. Dizinin çıkış tarihi kesinleşince ve fragmanı yayınlanınca yazımız güncellenecektir.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...