The Alienist 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor? - The Alienist Konusu

The Alienist 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

The Alienist 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
Bu yazıyı oylayın

The Alienist 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Caleb Carr’ın aynı isimli romanından uyarlama olan dizi TNT’nin en çok izlenen dizisi oldu. Dizi hakkında daha geniş bilgi edinmek için yazımızın devamına göz atın.

Geçtiğimiz Ocak ayında ekranlara gelmeye başlayan The Alienist izleyicisinden oldukça ilgi gördü. Ülkemizde de kendine has bir takipçi kitlesi bulunduran diziden gelen yeni haberler bu yazımızda. Caleb Carr adındaki tarihçinin aynı isimli kitabından uyarlanan dizi polisiye gerilim türünde. 1896 yılının New York kentinde geçen hikaye oldukça sürükleyici bir etkiye sahip. New York’un o zamanki dönemlerine uygun olarak hazırlanmış olan kostümler ve ortam sizi adeta içine çekiyor. Gayet iyi bir olay örgüsüne sahip olan dizide oyunculuklar oldukça ön planda tutuluyor. Geçtiğimiz sezon çok iyi reytingler alan The Alienist 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

The Alienist Konusu ve Oyuncular

Dizi fahişelik yapan çocukları öldüren bir seri katilin yakalanması için bir araya gelen psikoloğun, gazetecinin ve polis memurunun hikayesini anlatıyor. Ceza psikoloğu Laszlo Kreizler’i Daniel Brühl canlandırıyor. Gazeteci John Moore Luke Evans tarafından hayat buluyor. Yeni polis müdürü Thedore Roosevelt’i ise Brian Geraghty canlandırmakta. Dizide bu üç önemli oyuncunun yanı sıra Robert Ray Wisdom, Dougles Smith, Matthew Shear, Q’orianka Kilcher, Matt Lintz ve Dakota Fanning yer alıyor. 19. Yüzyıl New York’unda seri katilin soruşturmasını anlatan dizi oldukça ilgi topluyor. Dizinin izleyicileri dizi hakkında True Detective ve Mindhunter karışımı olduğunu düşünüyor.

The Alienist 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

26 Mart’ta sezon finali yapan dizi oldukça heyecanlı bir yerinde kaldı. Kreizler geçmişlerinin şeytanıyla yüzleşmektedirler. Moore Sarah’ya doğruları söyler ve Conner kontrolü eline alır. Ekip zaman geçtikçe katili kapana kıstırmaktadır. Henüz katilin yakalanmaması nedeniyle dizinin biteceğini düşünmüyorum. TNT kanalından resmi bir açıklama yapılmamış olsa da çıkan dedikodulara göre dizinin 2. sezonu olacak. Oldukça heyecanlı ve aksiyonlu geçen bölümler sayesinde birinci sezonun nasıl bittiğini anlamadık bile. Dizinin 2. sezonu ekranlara 2019’un ilk aylarında geri döneceğini düşünüyorum. Kanaldan ya da yapımcılardan resmi bir haber gelirse yazımızı güncelleyeceğiz. Eğer diziye ilk defa başlamayı düşünüyorsanız ilk sezonun fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. İyi seyirler.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...