The Americans 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor? - Ne Zaman Çıkacak?

The Americans 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

the-american-5.-sezon-ne-zaman-başlıyor
Bu yazıyı oylayın

Gizli bir projede yer alan iki sovyet ajanının yaşantısını anlatan The Americans 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor? hemen öğrenin…

Oldukça kaliteli olan bu yapım suç, gizem ve dram üçgeninde 2013’ten bu yana oldukça ittiyatlı bir şekilde ilerlemektedir. İzlenme seviyesini her sezonunda yükselten The American dizisi kısaca iki sovyet ajanının başından geçenleri anlatmaktadır. Oldukça kaliteli olan yapısı FX kanalı yayınlarında süre gelmektedir. Her sezonunda kendi izlenmesine bir kaç şey daha katan bu dizi. 2015’teki izlenme sayılarından sonra tam 2 sezon için daha onay aldı. Önümüzdeki 5. ve 6. sezonları içinde FX kanalından resmi olarak onay alan dizi için tek bir soru sorulur oldu; The Americans 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor? sizler için hazırladığımız bu makalede dizinin konusunu da anlatacağız.

The Americans Dizi Konusu

Son zamanlarda izlenmesi artan bu dizi aslında yaşanan bir kaç olaylara karşı pasif kalmayışıydı. Sovyet birliğinin görevlendirmiş olduğu bu iki ajan evlenme yoluna giderek Amerika’da sovyetin gözü kulağı olurlar. Gayet sade bir yaşantıya sahip olacak bu çift zaman geçtikçe birbirlerine boş olmadıklarını fark ederler ve gittikçe aile olarak daha da ajanlıklarını ilerletirler. Bir çok komşuya sahip olarak kendilerini iyiden iyiye amerikaya ait hissetmeye başlarlar. Ancak kendi ülkelerine de ihanete düşmek istemeyen bu çift ilerleyen sezonlarda bakalım ne gibi şeyler yaşayacak.

The Americans 5. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

5. Sezonu devam eden dizi son bölümlerindeki gizem ile bitmesi dizinin beklentilerini iyiden iyiye arttırdı hal böyle olunca da FX kanalı gereken ilgiyi karşılayarak yapımcılardan 2 sezon daha istemiştir. 2017 nin başlarında başlayacak olan dizi geçen sezonları ile birlikte ilerleyecek gibi gözükmektedir. Genel olarak şubat ayında 2. bölümünü yayınlayan dizi ilk bölümünü pilot bölüm olarak göstermekteydi ancak 4. sezonda yani 2016 da dizi direk olarak Mart ayında başladı. 16 Mart 2016 tarihinde başlayan 4. sezon haziran ayında sona erdi. Bakalım The Americans 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor? ama gelin görünki bize sorarsanız dizi tahmini olarak mart ayının ortalarında FX kanalında olacaktır.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...