The Big Bang Theory 12. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Big Bang Theory 12. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Big Bang Theory 12. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
5 (100%) 1 vote

The Big Bang Theory geçtiğimiz sezon 2 sezon onayı birden almıştı. 12. sezonun dizinin final sezonu olması bekleniyor.

Geçtiğimiz sezon 2 sezon onayı birden alan The Big Bang Theory ülkemizde de oldukça beğenilen dizilerden birisi. Dizi 2 bölüm sonra yani 10 Mayıs 2018’de sezon finali yapacak. 2007 yılından beri ekranlara gelen dizinin 12. sezonunun final sezonu olması bekleniyor. Bu haber en başından beri izleyen hayranları üzülse de dizi gerçekten oldukça farklı hikayelerle izleyicisini ekranda tutabilmeyi başardı. Özellikle Jim Parsons’un canlandırdığı Sheldon karakteri oldukça çok sevilmişti. Kanal herhangi bir resmi açıklama yapmadı ama 12. sezonun final sezonu olması kesin gibi duruyor. Peki The Big Bang Theory 12. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Big Bang Theory Konusu

2007’de ekranlara gelmeye başlayan dizi matematik ve fizik konularında oldukça başarılı olan ancak kadınlarla iletişim konusunda çok sıkıntı yaşayan Leonard ve Sheldon’un hikayelerini anlatıyor. Leonard ve Sheldon her ne kadar zıt karakterler olsalar da çok iyi arkadaşlar. 11 sezon boyunca bu ikilinin maceralarını izledik. Son sezonda Young Sheldon dizisi ile evrenini genişleten The Big Bang Theory bu sezonu ile izleyicilerini ekrana bağladı. Dizide Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Jim Parsons (Sheldon Cooper), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Raj Koothrappali), Melissa Rauch (Barnadette Rostenkowski) ve Mayim Bialik (Amy Farrah Fowler) yer alıyor. Bu 7 oyuncunun canlandırdığı karakterler etrafında dönen olaylar oldukça eğlenceli.

The Big Bang Theory 12. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Leonard Hofstadter karakterine hayat veren Johnny Galecki verdiği bir röportajda 12. sezonda dizinin bitebileceğini söyledi. 12 sezon konusunun final yapmak için oldukça ideal olduğunu da belirtti. Dizi Türkiye’den internet üzerinden takip edilebiliyor. The Big Bang Theory 12. sezonu 2019 yılında çıkması bekleniyor. Kanal çıkış tarihi ile ilgili henüz kesin bir açıklama yapmadı. Dizinin 12. sezonu 24 bölümden oluşacak. Young Sheldon’un elde ettiği başarı belki de dizinin birkaç sezon daha ekranlarda yer almasına neden olabilir. Dizi ile ilgili kanaldan resmi bir açıklama geldiğinde yazımız güncellenecektir.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...