The Blacklist 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Blacklist 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Ülkemizde de geniş bir kitle tarafından takip edilen diziden sevindirici haber geldi.

2013 yılında yayın hayatına başlayan dizi izleyicileri tarafından oldukça seviliyor. Polisiye, suç ve dram gibi öğelerin bir araya gelmesiyle oluşan dizi oldukça sürükleyici bir hikayeye sahip. Ortalama 40 dakika süresi bulunan dizinin bir sezonu 22 bölümden oluşuyor. 16 Mayıs Çarşamba günü 5. sezon finali yapacak olan diziden sevindirici haber sonunda geldi. Kanal dizinin 6. Sezonu için onay verdi. Dizi çok aranan bir mafya babasının ani bir şekilde FBI’ya teslim olmasını anlatıyor. Mafya babasını canlandıran James Spader rolünün hakkını çok iyi bir şekilde yerine getiriyor. Peki The Blacklist 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Blacklist Konusu ve Oyuncuları

Red lakaplı Raymond Reddington yıllarca sürdürdüğü kaçak yaşadığı hayatını ve tüm derin ilişkilerini bırakarak kendisini kovalayan güvenlik birimlerine teslim olur. Red güvenlik birimlerine, elinde neredeyse tüm suç örgütlerinin bulunduğu bir defter olduğunu söyler. Red’in bu listeyi vermek için tek bir şartı bulunmaktadır. Red olan biteni sadece FBI’ın profilcisi olan Elizabeth Keen’e (kısaca Liz) anlatmak istediğini söyler. Dizinin en gizemli unsuru da Red’in neden onu seçtiğidir. Elizabeth bir yandan en büyük suç örgütlerini yakalamaya çalışırken bir yandan da neden onu seçtiğini anlamaya çalışır. Dizinin başrolünde Red’i canlandıran James Spader ve Liz’i canlandıran Megan Boone bulunmaktadır. Donald Ressler karakterini Diego Klattenhoff canlandırırken, Harold Cooper karakterini Harry Lenix canlandırmaktadır. Dizide ayrıca Hisham Tawfiq, Amir Arison, Ryan Eggold gibi önemli oyuncular da bulunmaktadır.

The Blacklist 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

5. sezonunun sonuna gelen dizi ülkemizde de merakla takip edilen dizilerden birisi. Dizinin sezonunun bitmesine çok az bir zaman kala kanal dizinin 6. sezonu için onay verdi. Ancak dizinin resmi çıkış tarihi ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Dizinin yeni sezonunun Eylül 2018 tarihinde başlayacağı düşünülüyor. Dizinin resmi çıkış tarihi yayınlandığında yazımızı güncelleyeceğiz. 22 bölüm olması düşünülen 6. sezon için çekimlerin yazın başlaması düşünülüyor. Oldukça heyecanlı bir final yapacak olan dizinin yeni sezonu merakla bekleniyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...