The Chi 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? - The Chi Konusu

The Chi 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

The Chi 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Showtime’ın reyting rekorları kıran dizi The Chi 2. sezon için onayı kaptı.

Amerikan kablolu kanallarından birisi olan Showtime kanalında ilk sezonu gerçekleşen The Chi için 2. sezon onayı geldi. 2016 yılından beri Showtime’ın gördüğü en iyi izlenmelere sahip olan dizinin yaklaşık 4 milyon izleyicisi bulunuyor. Peki The Chi 2. sezon ne zaman çıkıyor?

18 Martta ilk sezon finalini yapan dizi oldukça eğlenceli bir yapıya sahip. Chicago’nun güney bölgesinde yaşayan bir grubun yaşadıklarına odaklanılıyor. Dizide Jason Mitchell, Ntare Guma Mbaho Mwine, Jacob Latimore, Tiffany Boone gibi genç ve ünlü oyuncular bulunuyor. %96 tarafında olumlu geri dönüş alan dizi ayrıca 5 ödül için aday gösterildi.

The Chi Konusu ve Karakterler

Chicago’nun güneyinde yaşayan ve tesadüflerle birbirine bağlanan dört kişinin hikayesini konu ediniyor. Tehlikeli sokaklarda verilen her kararın mutlaka bir bedeli var. Verilen her karar yaşamla ölüm arasında seçim yapmak gibi. Her şey normal devam ediyor gibi görünse de hayaller ve hayatlar bir anda yıkılabiliyor.

Tesadüfler sonucunda bir araya gelen ve hayalleri yıkılmış olan 4 Afro Amerikalı kendi hayatlarına devam etmeye çalışırlar. Duydukları sevgi ve şefkat açlığı yüzünden birbirine kenetlenen grupta çok eğlenceli ve hüzünlü dakikalar bizi bekliyor. Dizideki ana karakter Brandon Johnson’a Jason Mitchell hayat veriyor. Ntare Guma Mbaho Mwine ise dizide Ronnie karakteri olarak görüyoruz.

The Chi 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

İlk sezonun yürütücü yapımcılığını üstlenen Lena Waithe görevini Ayanna Floyd Davis’e devretti. Dizinin aynı zamanda yaratıcısı olan Lena Waithe belki bizlere sürpriz yapabilir. Yeni sezon onayı hakkında Showtime genel başkanı Gary Levine The Chi karakterlerinin enerjik ve heyecanlı olmasını sevdiklerini açıkladı.

Lena’nın memleketi hakkında etkili, kişisel ve yankı etkisi yaratacak pek çok öyküsünün bulunduğunu da açıkladılar. Kim bilir belki bir dizi daha gelebilir. Eleştirmenlerden 10 üzerinden 7.44 gibi olumlu bir puan almayı başaran dizi oldukça başarılı. Dizinin 2. sezon yayın tarihi ile ilgili henüz kesin bir şey söylenmedi. 2019 yılının ortalarında beklenen yeni sezonun çıkış tarihi kesinleştiğinde yazımızı güncelleyeceğiz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...