The Conjuring 2 - Korku Seansı 2 Ne Zaman Çıkıyor?

The Conjuring 2 – Korku Seansı 2 Ne Zaman Çıkıyor?

Bu yazıyı oylayın

İlk filmiyle izleyicilere korku dolu anlar yaşatan filmin yenisi Korku Seansı 2 ne zaman çıkıyor? Nezamancikiyor.com

İlk filmiyle olay yaratan filmin ikinci Korku Seansı 2 (The Conjuring 2) duyuruldu. İlk film çekimleriyle, kaliteli oyunculuklarla izleyicilere korku dolu anlar yaşatmıştı. Geçtiğimiz yıllarda “korku filmi önerin” cümlesini kurduğunuzda mutlaka Korku Seansı cevabını almışsınızdır. “Ben korku filminden korkmam” diyen insanların çoğunun izleyip korktuğu filmdir Korku Seansı. Tabii ki “bunu izleyip nasıl korkuyorsunuz?” diyen insanlar da yok değil. Yinede son yılların en çok korkutan filmlerinden biri olmayı başarmıştı Korku Seansı.. İlk fılm çıkmadan önce fragmanıyla bile büyük bir ilgi toplamıştı ve bu sayede vizyona girdiğinde koltuklar oldukça doluydu. Korku Seansı filmi senaryosundan çok çekimleriyle konuşulmuştu. Çekimler, ışıklar, geçişler, oyunculuklar tam anlamıyla muhteşemdi. Hal böyle olunca izleyicilerin 2. filmden beklentileri çok büyük.

Korku Seansı 2 filminin oyuncuları ;

Lorraine Warren rolünü canlandıracak kişi Köstebek, Evdeki Düşman, Düşmanı Korurken ve Korku Seansı 1 filminde oynayan Vera Farmiga olacak. Ed Warren rolünü üstlenecek kişi Ruhlar Bölgesi, Watchmen, Sabah Neşesi ve Korku Seansı 1 filmlerinde yer alan Patrick Wilson. Drew ve Michaler karakterlerini canlandıracak kişiler ise Shannon Kook ve Adrian Ryans. Yönetmen koltuğunda ise Korku Seansı filmini yöneten ve filmde gösterdiği yeteneğiyle iyice yükselen James Wan oturuyor. Malezyalı yönetmen James Wan daha önce Hızlı ve Öfkeli 7 ve Ruhlar Bölgesi Serisinini yönetmişti ve yine dikkatleri üzerine çekmişti.

Korku Seansı 2 filminin konusu hakkında henüz bir bilgi yok. Filmin çıkış tarihi yaklaştıkca oyuncular ve filmin konusu resmi olarak duyurulacaktır. Ancak filmi bekleyenlerin önünde uzun bir bekleyiş var. İzleyenlere korku dolu anlar yaşatacak olan Korku Seansı 2 filmi ne zaman çıkıyor? Film 10 Haziran 2016 tarihinde vizyonda. Filmin vizyon tarihi gelince kesinlikle koltuklar yine dolu olacak. Korku Seansı 2 filminin fragmanı henüz mevcut değil.


Comments to The Conjuring 2 – Korku Seansı 2 Ne Zaman Çıkıyor?

  • ilk film korkutucuydu oyunculuklar yine aynı olursa korku seansı 2 de güzel olur

    eyruh 21 Eylül 2015 09:28 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...