The Crew 2 Ne Zaman Çıkacak? - Oyun Özellikleri - Platformları

The Crew 2 Ne Zaman Çıkacak?

The Crew 2 Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

PS 4 ve Xbox One X’e gelecek olan yarış oyunu bekleyenlerini sevindirecek haber.

Ivory Tower’ın geliştirdiği ve Ubisoft’un yayıncılığını yaptığı yarış oyunu serisinin ikinci oyunu olan The Crew 2 ne zaman çıkacak? Serinin ilk oyunu olan The Crew 2014 yılında çıkmıştı. Amerika tabanlı bir haritada geçen açık dünya yarış oyunu olan The Crew 2’de yalnızca araba değil her türlü motorlu taşıtı kullanmak mümkün olacak. The Crew 2 Pc, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacak.

The Crew 2 Nasıl Bir Oyun Olacak

The Crew 2’de arabalar, motorsikletler, uçaklar, sürat tekneleri, 4×4 arazi araçları gibi pek çok aracı kullanmak ve bunlar arasında anında geçiş yapmak mümkün olacak. Oyuna dahil olan alanlar arasında New York City, Mississipi Nehri ve Büyük Kanyon gibi yerleri görmek mümkün. Yani farklı arazi çeşitlerinde oyunculara çok değişik deneyimler sunacak. Oyun Project Cars gibi oyunlardaki simulasyon tadında değil anlaşıldığı üzere ancak araba kullanırken bir tuşla uçağa geçmek uçarak devam edip nehrin üzerinde tekneye geçmek ve nehirde kullanmaya devam etmek olukça havalı ve güzel görünüyor. Örneğin Ubisoft’un verdiği bir örneğe göre Golden Gate Köprüsü’nün üzerinden arabayla geçerken bota geçip nehirde sürmeye devam edebiliyorsunuz. Bu arada tekneyi kullanmak için nehirde olmanız şart değil asfalt üzerinde de deneyebilirsiniz ama tahmin edeceğiniz üzere çok verimli olmayacaktır :).

The Crew 2 Ne Zaman Çıkacak?

Oyunda yaptığınız yarışlarda, etkinliklerde kazandığınız credler ile bir sürü yeni aracı açıp farklı farklı yerlerde yeni araçlarınızı sürebiliyorsunuz. Oyunu single player oynayabileceğiniz gibi dilerseniz arkadaşlarınızla multiplayer olarak da oynamanız mümkün. Eğer The Crew 2’yi ön sipariş ile satın alırsanız size kullanabileceğiniz ekstra araçlar sunuyorlar. Oyunu erken sipariş ile satın aldıysanız yayınlanışından daha erken bir tarihte 13 Mart 2018’de oynamaya başlayabiliyorsunuz. Oyunun Gold Edition’unda ise season pass ve başka bonus özellikler bulunacak. The Crew 2’nin resmi çıkış tarihi ise 16 Mart 2018 olarak duyuruldu. Oyun Pc, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında aynı anda çıkış yapacak.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...