The Crown 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? - Oyuncuları - Konusu

The Crown 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The Crown 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?
Bu yazıyı oylayın

İzleyicileri tarafından merakla beklenen diziden sevindirici açıklama geldi.

Left Bank Pictures ve Sony Pictures televizyon tarafından yapımcılığı üstlenilen dizi Crown Netflix üzerinden yayınlanıyor. Biyografiksel drama türünde olan dizi Birleşik Krallık olan İngiltere’nin kraliçesi 2. Elizabeth’in hayatını konu alıyor. İlk sezonda 1947’de Edinburgh dükü Philip ile evlenmesini anlatan dizi bunun yanı sıra Elizabeth’in kız kardeşi Prenses Margaret’in de Peter Townsent ile 1955’deki nişanlılığını konu ediniyor. Türkiye’de de ilgiyle izlenen dizi yeni sezonuyla dikkatleri üzerine çekiyor. İlk sezonu 4 Kasım 2016da yayınlanmasının ardından herkes merakla 2. Sezonu beklemeye başladı. Peki merakla beklenen dizi The Crown 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The Crown Konusu

11 Ağustos’ta 2. Sezon fragmanın yayınlanmasının ardından oldukça merak edilen dizi 2. Sezonda 1956’da Süveyş Krizini ve 1963’te yaşanan Promufo skandalından sonra 3. Başbakan Harold Macmillan’ın emekli olmasını kapsayacak. 1947’deki düğününden günümüze 2. Elizabeth’in hayatını konu alan dizinin ilk sezonunda 1955 yılına kadar Kraliçenin hayatını anlattı. Kraliçe 2. Elizabeth’i Claire Foy canlandırıyor. Edinburgh dükü Philip’i ise Matt Smith canlandırmakta. Elizabeth’in kız kardeşi Margaret’i ise Vannessa Kirby canlandırıyor. 2. Elizabeth’in büyükannesi Kraliçe Mary ise Eileen Atkins tarafından hayat buluyor. Dizide birçok saray entrikasının yanı sıra 2. Elizabet’in kraliçe olmasına kadar ki olayların perde arkasını da konu alıyor. 2. Sezonda Prenses Margaret ile evlenen sosyete fotoğrafçısı Antony Armstrong-Jones’u Matthew Goode canlandıracak. Amerika Birleşik Devletler’inin başkanı John F. Kennedy’i ise Michael C. Hall canladıracak. Amerika Birleşik Devletler’inin first ladysi Jacqueline Kennedy’i ise Jodi Balfour, Anthony Eden’den sonraki başbakan Harold Macmillan’ı Anton Lesser canlandıracak.

The Crown 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Tüm dünyada ilgiyle izlenen dizi 2. Sezonu için hazır hale getirildi. Netflix üzerinden çevrimiçi izlenebilecek olan dizinin yayın tarihi açıklandı. 8 Aralık 2017’de ekranlara geri dönen dizinin 2. Sezonu merakla bekleniyor. 2. Sezonda yaşanacak krizlerin daha büyük olmasından dolayı hayranları tarafından olayların perde arkası oldukça merak ediliyor. İlk sezonu tatmin edici olan ve dönemi yaşatabilen dizi umarım 2. Sezonu ile de izleyiciyi tatmin eder.


Comments are closed.

Loading...