The Crown 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

The Crown 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

The Crown 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
Bu yazıyı oylayın

Netflix’in en pahalı yapımlarından biri olan The Crown yeni sezon için hazırlıklara başladı.

Netflix üzerinden online olarak yayınlanan The Crown oldukça heyecanlı bir sezon geçirdi. Biyografik drama türünde olan dizi ülkemizde de oldukça ilgi gördü. Dizide İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in hayatı anlatılıyor. II. Elizabeth’in saltanatı gittikçe büyüyor. Oldukça entrika dolu olan dizi izleyicilerini ekrana bağlamayı başardı. Dizinin 3. sezonunda Kraliçe Elizabeth’e hayat veren Claire Foy diziden ayrılacak. Netflix’in en pahalı dizisi oldukça beğeni ile takip ediliyor. Netflix orijinal yapımı dizi 2. Dünya Savaşının ardındaki yıkımı ve Kraliçe Elizabeth’in tahttaki ilk yıllarını konu alıyor. İkinci sezonu bitiren izleyiciler şimdiden yeni sezonu merak etmeye başladı bile. The Crown 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

The Crown 3. Sezon Konusu

Netflix’in en pahalı dizilerinden biri olan The Crown 3. sezonu için büyük değişiklikler yapılacak. 2. sezon sonunda 38 yaşında olan II. Elizabeth’i artık 33 yaşındaki Claire Foy canlandırmayacak. Şubat ayında diziden çıkacağını açıklayan Foy’un yerine çok usta bir isim geliyor. Broadchurch dizisiyle tanınan 43 yaşındaki Olivia Colman 3. ve 4. sezonda Kraliçe Elizabeth’i canlandıracak. Aslında yaşlandırma teknikleri ile Claire Foy role devam edebilirdi ancak yapımcının isteği üzerine oyuncu değişikliğine gidildi. Dizinin 3. sezonunda konu Kraliçe Elizabeth’e değil Prens Philip’e ve 1960 devrimine odaklanacak. Dizinin ikinci sezonunda Matthew Goode ve Antony Armstrong-Jones kadroya katılmıştı. Dizinin yeni sezonunda Michael C. Hall, John F. Kennedy’i canlandımaya devam edecek. Saray entrikalarını ve dönemini en iyi yansıtan dizilerden birisi.

The Crown 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Geçtiğimiz günlerde dizinin yapımcısından sevindirici haber geldi. The Crown dizisi 4 sezon boyunca yayınlanmaya devam edecek. Netflix üzerinden dizinin 3. ve 4. sezonları izlenebilecek. Dizinin yeni sezonlarının oldukça çarpıcı olması bekleniyor. Netflix henüz dizinin kesin çıkış tarihi hakkında bir açıklama yapmadı. Ancak dizinin 3. sezonunun çekimlerine yaz aylarında başlanması bekleniyor. The Crown 3. sezon 2018 yılının son aylarında geri dönmesi bekleniyor. Dizinin kesin çıkış tarihi kesinleştiğinde yazımız güncellenecektir.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...