The Dark Tower Ne Zaman Vizyona Girecek? - Film Konusu

The Dark Tower Ne Zaman Vizyona Girecek?

The Dark Tower Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Stephen King’in romanından uyarlanan The Dark Tower Ne Zaman Vizyona Girecek?

2017’nin en çok beklenen filmleri arasında yer alan ve efsanevi bilim kurgu ve kült romanlarının yazarı Stephen King‘in beyazperdeye aktarılan filmi geliyor. Az kaldı az. Ha geldi ha gelecek. Seri olarak yayınlanan kitabın tahmini olarak ilk kitabını beyazperdeye aktaracak olan yapım aynı kitap ismi ile çıkıyor yani The Dark Tower. Macera, aksiyon ve fantastik hikayede biraz da Western havası koklayacağız. Bu senenin en çok izlenecek filmleri arasında yer alacağını düşündüğümüz film The Dark Tower Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusu ise akıllara en çok kazınan sorular arasında yer alıyor. Sorunun yanıtını vermeden önce biraz filmin konusundan bahsedeceğiz. Sorunun yanıtı için hemen son paragrafa ilerleyebilirsiniz.

The Dark Tower Filminin Konusu

Roland Deschain adındaki karakterin evren ile mücadelesini anlatmakta olan filmde baş rol karakterimiz bir silahşör. Yaşadığı evrenin sonunun geleceğini anlayan Roland hayatını devam ettirmek ve evrendeki kişilerin hayatını kurtarmak için Kara Kule arayışına girmiştir. Tabiki Silahşör Roland’ın bu kaleye ulaşmasını istemeyen bir çok düşmanı olacak ve bu düşmanlar ile tek tek mücadele vererek kaleye ulaşmaya çalışacaktır.

Bir çok kez iptal edilip tekrar başlanan yapım, Brian Grazer‘in yapımcılığı ile istikrarlı bir şekilde yapılmaya devam ediyor. Şuan için henüz çekim aşamasında olan film için fragman eli kulağında diyebiliriz. Senaryo üzerinde bir çok kez değişikliğe giden yapımda bu düzenlemeleri ise Akiva Goldsman yapmaktadır. Filmin başrollerinde True Detective dizisinden hatırlayacağınız Matthew McConnaughey ve Idris Elba yer alıyor. Filmde Roland Deschain karakterini siyahi oyuncu Idris Elba canlandırırken. Man in Black (Siyah giyen adam) karakterini ise Matthew canlandırmaktadır.

The Dark Tower Ne Zaman Vizyona Girecek?

Asıl merak edilen The Dark Tower Ne Zaman? sorusunun yanıtına gelecek olursak. Film bir aksilik olmaz ise 11 Ağustos 2017 tarihinde ülkemizde yayınlanacak. Bir çok avrupa ülkesinde aynı gün yayınlanan film ilk olarak Arjantinde film festivalinde yayınlanacak (27 Temmuz 2017).

Bu makalede size aktaracaklarımız bu kadardı bir başka ne zaman çıkıyor konusunda görüşmek dileği ile, Esen kalın.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...