The End of the F***ing World 2. Sezon Ne Zaman?

The End of the F***ing World 2. Sezon Ne Zaman?

The End of the F***ing World 2. Sezon Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Netflix’in yeni popi dizisi The End of the F***ing World 2. Sezon Ne Zaman?

Her geçen gün büyüme ivmesini arttırarak ilerleyen Netflix’den yepyeni bir dizi daha geldi, Sürekli yeni projelere atılarak bu projelerde kaliteli işler yapmayı başaran Netflix’in geçtiğimiz haftalarda yayınladığı dizi de ülkemizde oldukça sevildi. Netflix’in yeni ticari mekanizması mıdır bilinmez artık sürprizleri sever oldu. Herkese hitap etmeyi başaran iki genç çocuğun başından geçen hikayeyi anlatan dizinin birinci sezonu öylesine sevildi ki dizi için herkes 2. sezonun merakında The End of the F***ing World 2. Sezon Ne Zaman? sorusuna yanıt arayanlar için hazırladığımız bu yazımızda dilerseniz önce biraz dizinin konusunda bahsedelim.

The End of the F***ing World Dizi Konusu

Oldukça ilginç bir konusu olan dizide iki baş rol karakterimiz bulunuyor. Ergenlik dönemini bilirsiniz her insanın yaşadığı ancak sürekli unutmak istediği o hırçın dönem. İşte bu dizi aslında o hırçınlıktan bahsediyor. Başroldeki iki gencimiz kız ve erkek ailesinin baskılarından ve bir çok şeyden sıkılıp evdeki arabayı araklayıp hiç bilmedikleri bir yere giderek evden kaçmışlardır. Yer yer kara komedi yapan diz, bu komik yanları ile de genç nüfusun bir tık üstü kişilere hitap ediyor diyebiliriz.

Sürekli olarak duygu değişimi ile bizi kendisine bağlamayı başaran dizinin konusu bizden geçer not aldı. Tam genç nüfus için çıkmış olan bu dizi aslında bu nüfus içerisinde çok izlenecek gibi duruyor. Bu dünyada ergene, kadına ve çocuğa dizi yapıyorsan bu dizinin çok izlenme alamama gibi bir durumu yok. Buna ülkemizde dahil.

The End of the F***ing World 2. Sezon Ne Zaman?

24 eylül 2017 tarihinde tüm bölümleri birden yayınlanan dizinin ilk sezonu toplamda 8 bölümden oluşuyor. Yakın zamanda Netflix’in izlenme eşiğini aştığını düşündüğümüz dizi gelecek haftalarda yeni sezonu için onayı alacaktır. Şuan için askıda gibi görünen yeni sezon onayı gelecek haftalarda net bir şekilde belli olacaktır. Bu diziden size aktaracaklarımız bu kadardı, Netflix tarafından gelecek yeni bilgiler neticesinde dizinin devam kararını buradan açıklayacağız. Bu arada dizi Channel 4 dizisidir. Yani bir zamanlar Black Mirror’un yayınlandığı kanal.

Bir başka yazıda görüşmek dileği ile esen kalın…


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...