The Exorcist 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

The Exorcist 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Exorcist 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Fox ekranlarının yeni korku dizisi The Exorcist 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bir film serisinin dizi versiyonu olarak izlenime sunulacak The Exorcist için ilk bölüm geldi. 1973 yılında korku dalında en iyi senaryo Oscar ödülünü kazanmış olan aynı isimdeki filmin romanından uyarlanan dizi psikolojik gerilim, dram ve macera kategorisinde oldukça sağlam bir yapım olarak gözükmekte. İlk bölümüyle kendini sevdirmeyi başarmış olan dizi Fox ekranlarında yayına girecek. Amerika yayınından bir gün sonra ülkemizde Fox kanalında Türkçe altyazılı olarak vizyona girecek olan filmin teknik ve oyuncu kadrosu da oldukça merak konusu idi. Pilot bölümünde oldukça fazla izlenen dizi için en çok merak edilen 2. sezon onayı ve The Exorcist 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu oldu.

The Exorcist Dizi Konusu

Ülkemizde oldukça kaliteli bir tanıtım yapılan dizi için Fox kanalı belli ki bu diziyi önemsemekte. Fantastik dörtlü, Lazarus Etkisi gibi filmlerin senaryosunu yazan Jeremy Slater, dizinin yaratıcı kadrosunda tek başına yer almaktadır. Bu korku dizisinden önce Lazarus Etkisi adındaki filmi de bir çok film fanı taradından çok sevilmişti. Türkçeye Şeytan olarak çevirebileceğimiz bu dizinin çekimlerinde bir sorun yaşanmadı ancak bilindiği gibi 1973’te yapılan filmde bir çok aksilik yaşanmış ve film daha çıkmadan çok konuşulur olmuştu.

1971 yılında yaşanmış gerçek olayları anlatacak olan film korku dalında en kapsamlı dizi olarak karşımızda. Bilindiği gibi o yıla damgasını vurmuş olan bir rahibin hayatı anlatılmakta bu rahip o yılda kötü ruhlar tarafından ele geçirilen bedenleri kurtarmaya çalışmaktadır. Kendine göre farklı yöntemleri olan bu rahibin gerçek yaşanmış hikayesini anlatan bu film oturduğunuz koltukta sizi gerim gerim gerebilir.

 

The Exorcist 2. Sezon Ne Zaman?

The Exorcist 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusuna yanıt vermeye çalışacağız ancak bunun cevabını verebilmek için aslında çok erken. Şuan için 5 bölümün çekildiğini açıklayan kanal izlenimlerden hoşnut diyebiliriz. Sezon sonuna doğru 2. sezon için onay vereceği düşünülen dizinin 1. bölümü henüz tüm dünyada vizyona giremedi. O yüzden onay hala bekleme sürecinde ancak senarist dizinin çok uzun sürebileceğini söylemiştir. Resmi olarak açıklanacak ilk tarihte sizi aydınlatacağımızı hatırlatıyoruz.

Bir sonraki ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileğiyle esen kalın.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...