The Fall 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

The Fall 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Fall 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

BBC kanalının suç ve gerilim dizisi The Fall 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Üçüncü sezon finalinden sonra merakla beklenen The Fall için The Fall 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? soruları çoğalmaya başladı. Konusu itibari ile her sezon izleyicisini kendisine bağlamayı başaran yapım son sezonunda popülaritesini oldukça arttırdı. 2013 yılında ilk kez seyircisi ile buluşan yapım BBC kanalının kaliteli dizilerinin arasında yer almakta. Yeni sezonu için henüz kanalından açıklama gelmemesi acaba sorularını sordurdu. Ancak dizinin ilerleyişinden şunu söyleyebiliriz ki diziyi iptal etmek tam bir manyaklık olurdu.

The Fall Dizi Konusu İlerleyişi

Bir çok kaliteli oyuncuyu bünyesinde barındıran yapım Allan Cubbit tarafından kaleme alınmaktadır. Dizinin ayrıca baş yaratıcısı olan Allan Cubbit’i bir kaç Sherlock Holmes filminden hatırlayabilirsiniz. Suç, gerilim ve dram üçlemesi içerisinde geçen dizi polisiye bir yapım. Belfast adındaki bir kasabanın etrafında gerçekleşen cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan bir dedektifin yaşamını konu alan dizide yer yer yüksek dozda gerilime maruz kalabilirsiniz. Konu ilerleyişi bakımından akışkan bir yapıda olan dizi hızlı yapısı ile de izleyicisini hiç bir şekilde sıkmamakta.

Stella Gibson adındaki dedektifi Gillian Anderson canlandırmakta. Efsanevi dizi The X-Files dizisinden hatırlamış olacağınız bu isim bu dizide de oyunculuğunu müthiş bir şekilde konuşturmakta. Dizide ki konunun biraz da içerisine doğru girersek Paul Spector adındaki karakterimiz çift kişilikli bir piskopattır. Etrafta gerçekleşen cinayetlerin hepsini düzenleyen bu isim her daim dedektif Gibson’un peşinde olacak.

 

The Fall 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Her sezonunda toplamda 6 bölüm yayınlayan dizinin vizyon tarihleri ise oldukça garip. Birinci sezon 13 Mayıs 2013, ikinci sezon 13 Kasım 2014, üçüncü sezon 13 Ekim 2016 tarihinde yayınlandı. Bu tarihlerin gördüğünüz gibi tek ortak noktası ayların 13. gün olması. İkinci ve Üçüncü sezonu arasında bir senelik ara veren dizi muhtemel olarak 2017 de yeni sezonu ile kanalı BBC’de olacak. 13 Eylül 2017 tarihi olarak tahmin ettiğimiz çıkış tarihi resmi olarak açıklandığında sizinle paylaşacağız.

Dizi hakkında açıklayacağımız bu kadardı, bizi sosyal medya hesaplarından takip ederek dizi hakkındaki gelişmeleri hemen öğrenebileceğinizi size hatırlatırız. Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile…

 


Comments to The Fall 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

 • dizi final yaptı diye biliyorum ben …

  selcent 31 Ekim 2016 19:19 Cevapla
  • Dizi konu olarak 3. sezon son bölümünde final yaptı, ancak 2. bir serüven çıkacağı konusunda söylentiler mevcut.

   Nadmin 31 Ekim 2016 19:28 Cevapla
   • zaten alelacele bir son hazırlamışlar 3.sezon için .ok sinir oldum spoiler yapmim anladınız siz onu 4 te ilgi çekici ne olabilir ki 😛

    selcent 7 Kasım 2016 20:24 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...