The Foreigner Ne Zaman Vizyona Girecek? - Film konusu - Vizyon Tarihi

The Foreigner Ne Zaman Vizyona Girecek? – İlk Bakış

The Foreigner Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Jackie Chan’in yeni aksiyon dolu filmi The Foreigner Ne Zaman Vizyona Girecek?

Kaçırılan veya öldürülen bir aile ve kaçınılmaz olan intikam duygusu. Artık aksiyon filmlerinin %98’i bu kültüre bağlı olarak ilerliyor. John Wick, Taken ve daha nicesi. İntikam kelimesi artık neredeyse aksiyon ile özdeşleşti. Neyse efendim Çin efsanesi Jackie Chan’den yepyeni bir aksiyon filmi daha. Emekliliğime daha çok var diyerek her geçen sene yeni bir aksiyon filmi ile karşımıza dikilen Jackie Chan bu sefer intikam duygusu ile yanıp tutuşacak. Filmin konusundan bahsettikten sonra merak edilen The Foreigner Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusunu yanıtlayacağız. Sorunun yanıtı için hemen son paragrafa ilerleyebilirsiniz.

The Foreigner Film Konusu

Hakikatini söylemek gerekirse Liam Nesson, Keanu Reeves yapıyor da Jackie Chan’in onlardan neyi eksik. Fazlası bile var adam bu yaşına kadar bir kere dublör kullanmamış be. Neyse filmden bahsetmenin zamanı geldi. Başrol karakterimiz Quan’ın ailesine ilginç bir plan kurularak kızı kaçırılmıştır. Zengin iş adamı Quan‘ın geçmişi de aslında pek parlak değildir. Geçmişte gizli olarak kahramanlık peşinde koşmuş olan Quan hükümet görevlisi’nden yardım ister ancak; İstediği yardıma karşılık bulamaz. Buna karşılık iyice hırslanan baş rol karakterimiz Quan intikamla yanıp tutuşmaya başlar.

Umarsızca her taşın altına bakmakta olan Quan, kızını kaçıran teröristler bulmaya çalışmaktadır. Alamadığı yardımın neticesinde iş başa düşmüştür ve ailesinin biricik kızını kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Her zaman komedi ile aksiyonu birleştiren Jackie Chan ismi bu sefer komediden eser olmayan tamamen aksiyona dayalı bir film çekmiş gibi görünüyor. Fragmanı ile Türk izleyicisinin de gönlünde taht kuran Jackie Chan’in filmi ne zaman mı vizyona giriyor;

The Foreigner Ne Zaman Vizyona Girecek?

Eveet geldik merak edilen sorunun yanıtına 13 ekim 2017 tarihinde izleyicisi ile buluşacak olan film’de diğer yer alan baş rol oyuncuları ise, ingiliz hükümeti görevlisi; Pierce Brosnan, kaçırılan minik kızımız; Charlie Murphy.

Filmden size aktaracaklarımız bu kadardı bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, Bizi sosyal medyadan takip etmeyi de unutmayın efenim, Şimdi sizi fragman ile baş başa bırakıyoruz;


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...