The Gifted 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? - The Gifted Konusu

The Gifted 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The Gifted 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

X-Men dünyasının bir parçası olan The Gifted 2. sezonu ile geri dönüyor.

Süper kahramanların ve çizgi romanların merkezinde olan diziler şu dönemde oldukça popüler. Geçtiğimiz sezon ekranlara gelen The Gifted birçok kullanıcı tarafından sevildi. Marvel dünyasının bir parçası olan The Gifted en beklenen drama dizileri arasında yer alıyor. X-Men evrenine bağlı olan dizinin 1. sezonu 13 bölümden oluşuyor. Peki The Gifted 2. sezon ne zaman çıkacak?

Dizi X-Menlerin bilindiği ve devletin onları avladığı bir dönemde geçiyor. Dizide True Blood dizisinden tanıdığımız Stephen Moyer, Amy Acker, Sean Teale, Jamie Chung gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Marvel dizilerde çok beğenilmese de bu dizi pek çok kişi beğendi.

The Gifted Konusu ve Karakterler

Dizinin merkezinde Strucker ailesi bulunuyor. X-menlerin peşinde olan ve avukatlık yapan Reed Strucker (Stephen Moyer) iki çocuğunun da özel yeteneklere sahip olduğunu öğreniyor. Çocuklarının başına ne geleceğini bilen Reed onları Meksika’ya kaçırmaya çalışır. Dizide Blink (Jamie Chung), Polaris ve Thunderbird tanıdığımız X-Menler.

Roderick Campbell, Shatter ve Dreamer dizide tanıyacağımız karakterlerden. Hükümetten saklanmaya çalışan aile mutantların kurduğu yer altı ağına katılırlar. Dizinin konusu ilk bakışta klişe gelebilir ancak oldukça sağlam oyunculara ve karakterlere sahip. Entertainment Weekly’den de geer not alan dizi yeni sezonunda da oldukça ses getireceğe benziyor. Bir sonraki sezon daha fazla Morlock görebiliriz.

The Gifted 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

18 – 49 yaş aralığında 6.13 milyon izleyiciye sahip olan dizinin trailerı yayınlandı. Sezon hakkında bilgi vermeyen trailerın yenisi heyecanla bekliyoruz. Dizi ülkemizde çeşitli internet siteleri üzerinden takip edilebilir. Dizinin ortalama bölüm uzunluğu 42 dakika. Legion dizisinden sonra yükselen beklentiyi iyi bir şekilde karşılayan diziyi heyecanla bekliyoruz.

The Gifted 25 Eylül 2018 tarihinde geri dönecek. Çekimleri halen süren dizinin yeni bir trailerı yayınlanınca yazımızı güncelleyeceğiz. Diziye yeni eklenecek oyuncuların isimleri ise henüz yayınlanmadı. Dizinin yapımcısı X-Men kardeşliğinin daha da güçleneceğinin sinyallerini verdi. Morlocklara ilgisi olduğunu belirten yapımcı, dünyamıza daha uyarlanabilir olduğu için tercih edildiğini söyledi.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...