The Gifted Ne Zaman Başlayacak? - Çıkış Tarihi - Yeni Sezonlar

The Gifted Ne Zaman Başlayacak? – İlk Bakış

The Gifted Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Fox-Marvel Yapımı Mutant Dizisi The Gifted Ne Zaman Başlayacak?

Marvel dizi konusunda hiç bir zaman tam anlamıyla başarılı olamamıştır. Daredevil ve Luke Cage çok beğenilirken Iron Fist hiç beğenilmemişti. Agents of S.H.I.E.L.D‘ı ise kimileri sevmiş, kimileri nefret etmişti. Ancak Fx ile ortak yapımı olan Legion, çoğu kişi tarafından sevilmeyi başarmıştı. Legion gerçekten çok başarılı bir yapımdı. Dizinin bu kadar çok olumlu yorum aldığını gören Fox durur mu, bir tane daha mutant dizisi için kolları sıvadı. Gelin isterseniz dizinin detaylarına bakalım. ‘ The Gifted Ne Zaman Başlayacak? ‘ sorusunun cevabı ve yayınlanan fragman için son paragrafa göz atabilirsiniz.

The Gifted Dizi Konusu

Dizinin temelinde banliyöde bir ailenin çocuklarının mutant güçlerinin ortaya çıkmasıyla beraber, bütün düzenlerinin alt üst olması var. Olayların yaşandığı dönemde ise mutantlar güvensiz ve korkuyla yaşıyorlar. Bir takım mutantlardan oluşan bir topluluk ise, mutantların insanlarla beraber yaşaması için uğraş veriyor. Hükümet ise mutantlara çok vahşi ve düşmanca davranıyor. Hükümetten saklanmaya çalışan aile, mutantların oluşturduğu yer altı ağına katılıyor ve hayatta kalabilmek için savaşmaya başlıyor. Dizinin daha önce X-Men çizgi romanlarında ve filmlerinde gördüğümüz, klişe denilebilecek bir konusu var. Bana çok basit geldi açıkçası.

The Gifted Dizi Oyuncuları

Dizide baba rolünde daha önce True Blood dizisinden tanıdığımız Stephen Moyer var. Amy Acker ise anne rolü ile karşımıza çıkacak. Ailenin iki mutant çocuğunu Natalie Alyn Lind ve Percy Hynes White canlandıracak. Dizide daha önce çizgi romanlarda gördüğümüz mutanların yanı sıra, yeni yaratılan karakterler de göreceğiz.

Gelen Bilgiler ve Beklentiler

Dizi, filmler ile aynı evrende geçecek mi henüz belli değil. Dizinin bölümleri 42 dakikalık olacak. Dizinin bol aksiyonlu olacağı ve çok fazla efekt kullanalıcağı gelen son bilgiler arasında. Beklentiler ise Legion dizisinden sonra çok yükselmiş durumda. Bana gereksiz bir dizi gibi geliyor. Bu tarz olayları zaten hem X-Men dizilerinde, hem de çizgi romanlarında görüyoruz.

The Gifted Ne Zaman Başlayacak?

The Gifted dizisinin ilk bölümü 2 Ekim 2017 tarihinde yayınlanacak. Legion’ın yanında bu dizinin biraz sönük kalacağını düşünüyorum. Ama gene de belli olmaz, bizlere farklı bakış açısıyla güzel bir mutant dizisi de sunabilir. Merak edenler için son yayınlanan uzun fragmanı da şuraya bırakıp kaçayım 🙂 ;

 Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...