The Good Place 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Good Place 2. sezonu yayınlanmaya devam ederken 3. sezon onayını aldı!

The Good Place NBC’nin en popüler komedi dizilerinden bir tanesi. İkinci sezon ortasında 3. sezonu için onay alan dizi yine 13 bölümden oluşacak. 2016 yılında NBC ekranlardaki macerasına başlayan dizi eleştirmenler tarafından oldukça övgü topladı. Dizinin ikinci sezonunda izlenme oranlarının da artış göstermesi diziyi olumlu açıda geliştirdi. 18 – 49 yaş grubunun 6.2 milyon kadarı diziyi beğenerek izliyor. Bu da dizinin 3. sezon onayı almasını hızlandırdı. Dizinin yapımcısı ve aynı zamanda senaristi Michael Schur. Michael Schur daha önce Totally Awesome dizisi ile başarı yakalamıştı. Dizi başrollerinde Ted Danson ve Kristen Bell’i bir araya getiriyor. Peki The Good Place 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Good Place Konusu

The Good Place, her gün hayat veda eden insanlarla birlikte kendini The Good Place’de bulan Elenaor Shellstrop’u konu alıyor. Elenaor, Tanrının elçisi olan Micheal’ın rehberliğinde yeni bir evrende yaşamaya başlar. Bu yeni evrende Elenaor yeni ruh eşi Chidi Anagonye ile birlikte yaşamaya başlar. Genç kadının yeni mahallesi adeta masallardan fırlamıştır. Mahallenin küfredememe, istediğini yapabilme, ruh halini yansıtan evlerde yaşayabilme gibi bir çok farklı özelliği vardır. Elenaor buraya ait olmadığını fark eder. Ancak bu yeni dünyadaki bencil, umursamaz ve kendine hayrı dokunmayan hayatına devam ederken The Bad Place’ın çok kötü bir yer olduğunu öğrenir. Oraya gitmek istemeyen Elenaor buradaki hayatını sağlamlaştırmak için elinden geleni yapar.

The Good Place 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İlk sezon istendiği kadar başarı elde edemese de 2. Sezon ile birlikte dizinin reytingleri yükseldi. 1 Şubat’da sezon finali yapan dizinin 3. Sezonu hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Dizinin 3. sezonu da 13 bölümden oluşacak. Dizinin 3. Sezonunun 2018 sonlarına doğru gelmesi bekleniyor. Tahminimizce yeni sezon Eylül – Ekim ayları arasında başlar. Dizide Ted Danson ve Kristen Bell’in yanı sıra William Jackson Harper, Jameela Jamil, Manny Jacinto ve D’Arcy Carden yer alıyor. Dizi hakkında kanaldan resmi açıklama geldiğinde yazımız güncellenecektir.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...