The Handmaid’s Tale 2. Sezon Ne Zaman? - 2. Sezon Konusu

The Handmaid’s Tale 2. Sezon Ne Zaman?

Bu yazıyı oylayın

The Handmaid’s Tale 2. Sezon Ne Zaman? Emmy ödüllerini silip süpüren dizi The Handmaid’s Tale’den sevindirici haber geldi!

2017’nin en iyi bilim kurgu ve drama dizisi ikinci sezonu ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Hulu TV tarafından yaratılan dizi IMDB’de 8.6 puana sahip. Dizinin yaratıcısı ise The Hundred’ın yapımcısı Bruce Miller. Distopik bir gelecekte geçen dizide bir kadın teokratik diktatörlük altında bir cariye olarak yaşamaya zorlanır. Dizinin başrolünde Elisabeth Moss, Yvonne Strahovski, Max Minghella ve Amanda Brugel gibi önemli isimler yer alıyor. Bruce Miller diziyi Margaret Atwood’un aynı isimli romanından uyarlamış. İlk sezonuyla Emmy ödüllerinde En İyi Drama, En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülleri dahil olmak üzere 8 ödül almıştı. Peki The Handmaid’s Tale 2. sezon ne zaman?

The Handmaid’s Tale 2. Sezon Konusu

Dizinin başrol oyuncusu Elizabeth Moss’a göre 2. sezonda işler iyice karanlık olacak. Her şey daha da kötüye gidecek. Sezon 2’de kullanılacak olan flashbacklerde gerçek adı Emily olan Bledel’in karakterini göreceğiz. Ayrıca Moira ve onunla trajik bir şekilde ilgilenen Janine diziye geri dönecekmiş. Bu sezon yeni karakterler de eklenecek. Veep karakteri Clea DuVall tarafından canlandırılacak. Henüz oyuncunun karakteri ile ilgili detaylı bir bilgi çıkmadı. Bir diğer yeni karakter Bradley Whitford Gilead’ın ekonomisinin mimarı Joseph Lawrence’ı canlandıracak. Lawrence kıskanç ve dağınık bir adam olarak nitelendirilebilir. Aynı zamanda da deli bir deha gibi davranıyor ve sinsi bir mizah anlayışına sahip. Dizinin geçtiği ortamda kadınlar öldürülmeden yaşamak istiyorsa tek şansı çocuk doğurmak ve görevlerini yerine getirmek. Onaylanmayan bir dili bile konuşmaları, aşık olmaları yasak.

 The Handmaid’s Tale 2. Sezon Ne Zaman?

Diziden sevindirici haber ise geçtiğimiz günlerde geldi. Fragmanı yayınlanan dizinin yayın tarihi kesinleşti. Dizi 25 Nisan 2018 tarihinde izleyicisine kavuşuyor. Dizinin uyarlandığı kitap ayrıca 1990 yılında da film haline getirilmişti. Dizinin 3. Sezon için onay alıp almadığı ise henüz kesinleşmedi. The handmaids tale 3. Sezon ne zaman olacak hakkında bilgiyi sitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...