The Handmaid’s Tale 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The Handmaid’s Tale 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The Handmaid’s Tale 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Altın Küre ve Emmy ödüllü dizi The Handmaid’s Tale 3. sezon onayını aldı.

En iyi bilim kurgu dalında ödülleri bulunan drama dizisi geçtiğimiz haftalarda sezon finalini yaptı. 11 Temmuz’da sezon finali yapan dizinin Altın Küre ve Emmy ödülleri bulunuyor. 2017 yılının en sevilen bilim kurgu dizisi aynı isimli bir kitaptan uyarlanma. The Handmaid’s Tale 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Nisan ayında yayınlanmaya başlayan ikinci sezon bölümleri yayınlanırken Hulu kanalı resmi twitter hesabından 3. sezonun çıkacağını onayladı. Margaret Atwood’un aynı isimli kitabından uyarlanan dizinin oyuncu kadrosunda başarılı isimler bulunuyor. Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dowd, Max Minghella gibi başarılı oyuncular bulunuyor.

The Handmaid’s Tale 3. Sezon Konusu ve Oyuncuları

Dizinin ikinci sezonunda çok değişik ve şaşırtıcı gelişmeler yaşandı. İlk sezona göre kadınlara daha fazla psikolojik ve fiziksel şiddet uygulanmaya başlandı. İkinci sezonun en büyük gelişmesi ise June’un hamile olduğunu öğrenmemizdi. Hamile olan June çocuğunu özgür bir dünyada doğurmak için elinden geleni yapmaya çalışıyordu.

Sezon finalinde Serena ve diğer eşler de değişiklik yapmak için ellerinden geleni yapıyorlardı. Emily ise yeni sahibi hakkında daha çok şey öğrenmişti. Offred de zor bir karar vermek zorundadır. Dizinin yeni sezonunun nasıl bir konuya sahip olacağı henüz kesinleşmedi. Ancak oyuncu kadrosunda çok büyük değişiklikler bulunmuyor. Dizinin kemik kadrosu aynen kalmaya devam edecek.

The Handmaid’s Tale 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Yeni sezon onayıyla hayranlarını sevindiren dizi başarılı oyunculukları ve sürükleyici konusuyla bizi yine ekranlara kitleyecek. June ve arkadaşlarının özgürlük mücadelesini yakından izleyeceğimiz bölümleri bir süre beklememiz gerecek. Dizinin yeni sezonunun 2019 yılında geleceği kesinleşti. Ancak kesin zamanı kanal tarafından henüz duyurulmadı.

Tahmini olarak Nisan – Mayıs 2019 tarihinde ekranlara döneceğini tahmin ediyoruz. Ancak Elisabeth Moss’un yeni bir film çıkaracağını biliyoruz. Belki film ve dizi tarihlerinin çakışması yüzünden dizinin çıkış tarihi bir süre ertelenebilir. Başarılı senaryosu ve oyuncuları sayesinde kısa sürede büyük başarıyı yakalayan diziyi merakla bekliyoruz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...